Zdravé a krásné vlasy na počkání

červen 22, 2018 0 komentů

Zdravé a krásné vlasy na počkání

Vím, že mít nádhernou, bohatou a zdravou hřívu není vůbec jednoduché. Kdo se ale o vlasy náležitě nestará, nemůže čekat zázraky. Obchody navíc sice nabízejí nekonečné množství šampónů, kondicionérů, masek, olejů či sprejů, ale většina z nich obsahuje množství syntetických složek. Pokud už jste vyčerpané ze zkoumání a hledání těch správných přípravků a preferujete přírodní složení, mám pro vás skvělou zprávu. Vymyslel jsem novou masku na vlasy MARK Rosemary hair mask, kterou si okamžitě zamilujete.

Výjimečné přírodní složení

Základní ingrediencí masky jsou výtažky z rozmarýnu v podobě hydrolátu a esenciálního oleje, které podporují růst vlasů a bojují s jejich vypadáváním a tvorbou lupů. Bohatě zastoupené oleje (arganový, panenský kokosový a hroznový) navrací vlasům lesk a vitalitu, pomáhají předcházet roztřepeným konečkům, usnadňují rozčesávání a chrání vlasy při tepelné úpravě.

Další složkou masky je kondicionér Honeyquat vyrobený z výtažků z medu. Ten posiluje vlasy, zlepšuje strukturu a odolnost, dodává lesk. Maska obsahuje i panthenol, známý jako vitamín B5, který zpevňuje strukturu, zlepšuje elasticitu a hloubkově hydratuje. Díky dezinfekčním účinkům má maska příznivý vliv na problematickou kůži, pomáhá redukovat kožní maz a další kožní nemoci.

Co můžete od masky očekávat?

Díky jedinečnému přírodnímu složení budou vlasy už po prvním použití lesklejší, vyživené, hydratované a snadno rozčesatelné. Při pravidelném používání eliminujete výskyt nechtěných lupů i mastnotu pokožky hlavy. Vlasy porostou rychleji a budou přirozeně zdravé. V masce není voda ani syntetické vůně či barviva, a proto ji můžete nechat působit i několik minut. Pokud máte jemné vlasy, masku použijte jen jako kondicionér a opláchněte po 1 nebo 2 minutách.

Pro více tipů, jak se o vlasy skvěle starat, se podívejte sem, kde vám poradím, jak mít i ve velkých vedrech a mořských vlnách vlasy krásné a zdravé.
Též v Novinky

Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?
Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?

listopad 20, 2023 0 komentů

Krása a mládí jsou dary, které nám příroda dává jako dočasné. Jak roky plynou, přichází čas, kdy se na naší pokožce začnou objevovat první vrásky a jiné známky stárnutí. Tento proces je přirozený a nezbytný, to však neznamená, že se s ním musíme jen tak smířit. Naopak, měli bychom vynaložit maximální úsilí na to, abychom o svou pleť dbali ještě více než dosud, abychom ji udrželi v té nejlepší kondici a zamezili předčasnému stárnutí. Jak tedy na to?

Více..

Citlivá pleť: jak o ni správně pečovat a jaké aktivní látky zvolit?
Citlivá pleť: jak o ni správně pečovat a jaké aktivní látky zvolit?

září 22, 2023 0 komentů

Existuje nespočet typů pleti, z nichž každý má své jedinečné potřeby a výzvy. Dnes se zaměříme na jednu z nejnáročnějších – citlivou pleť. Možná jste právě Vy jeden z těch, kteří denně zažívají nepohodlí jako pálení, svědění či zarudnutí pokožky z různých příčin. Nebo Vás trápí diagnóza jako ekzém, rosacea nebo kuperóza? Pokud jste se našli v těchto řádcích, tento příspěvek je určen právě Vám.

Více..

Testování produktů na citlivé pleti - recenze
Testování produktů na citlivé pleti - recenze

září 22, 2023 0 komentů

V rámci nedávné výzvy k testování našich produktů se zapojilo několik z Vás. Odkryli jste nám své příběhy a my Vám děkujeme za obrovskou důvěru, otevřenost a možnost být součástí Vaší denní rutiny.

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar