Doručení na výdejní místa od 750 Kč ZDARMA

Zdravé a krásné vlasy na počkání

Zdravé a krásné vlasy na počkání

22 Června, 2018

Vím, že mít nádhernou, bohatou a zdravou hřívu není vůbec jednoduché. Kdo se ale o vlasy náležitě nestará, nemůže čekat zázraky. Obchody navíc sice nabízejí nekonečné množství šampónů, kondicionérů, masek, olejů či sprejů, ale většina z nich obsahuje množství syntetických složek. Pokud už jste vyčerpané ze zkoumání a hledání těch správných přípravků a preferujete přírodní složení, mám pro vás skvělou zprávu. Vymyslel jsem novou masku na vlasy MARK Rosemary hair mask, kterou si okamžitě zamilujete.

Výjimečné přírodní složení

Základní ingrediencí masky jsou výtažky z rozmarýnu v podobě hydrolátu a esenciálního oleje, které podporují růst vlasů a bojují s jejich vypadáváním a tvorbou lupů. Bohatě zastoupené oleje (arganový, panenský kokosový a hroznový) navrací vlasům lesk a vitalitu, pomáhají předcházet roztřepeným konečkům, usnadňují rozčesávání a chrání vlasy při tepelné úpravě.

Další složkou masky je kondicionér Honeyquat vyrobený z výtažků z medu. Ten posiluje vlasy, zlepšuje strukturu a odolnost, dodává lesk. Maska obsahuje i panthenol, známý jako vitamín B5, který zpevňuje strukturu, zlepšuje elasticitu a hloubkově hydratuje. Díky dezinfekčním účinkům má maska příznivý vliv na problematickou kůži, pomáhá redukovat kožní maz a další kožní nemoci.

Co můžete od masky očekávat?

Díky jedinečnému přírodnímu složení budou vlasy už po prvním použití lesklejší, vyživené, hydratované a snadno rozčesatelné. Při pravidelném používání eliminujete výskyt nechtěných lupů i mastnotu pokožky hlavy. Vlasy porostou rychleji a budou přirozeně zdravé. V masce není voda ani syntetické vůně či barviva, a proto ji můžete nechat působit i několik minut. Pokud máte jemné vlasy, masku použijte jen jako kondicionér a opláchněte po 1 nebo 2 minutách.

Pro více tipů, jak se o vlasy skvěle starat, se podívejte sem, kde vám poradím, jak mít i ve velkých vedrech a mořských vlnách vlasy krásné a zdravé.
Také v sekci Novinky

Expresní péče: Nový puding ošetří už ve sprše
Expresní péče: Nový puding ošetří už ve sprše

12 Října, 2018

Jedinečný sprchový puding, který do vaší koupelny přinese vzpomínku na dětství a bezstarostné chvíle ....

Vice..

Představuji účinnou zbraň proti pupínkům
Představuji účinnou zbraň proti pupínkům

21 Září, 2018

Zdá se, že letošní léto opravdu nemá konec a přestože to nás, milovníky léta, velmi těší, musíme si uvědomit, že dlouho přetrvávající horka dávají pořádně zabrat nejen našemu tělu, ale i naší pleti....

Vice..

Mezinárodní den čokolády
Mezinárodní den čokolády

14 Září, 2018

Věděli jste, že čokoláda je mezi populací tak oblíbená, že jí byl věnován vlastní den? 13. září označujeme za Mezinárodní den čokolády.

Vice..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Slovensky   Magyar   Polska   България