Vzorek srubu ke každé objednávce + mýdlo s aktivním uhlím nad 600 Kč

Zdravé a krásné vlasy na počkání

Zdravé a krásné vlasy na počkání

22 Června, 2018

Vím, že mít nádhernou, bohatou a zdravou hřívu není vůbec jednoduché. Kdo se ale o vlasy náležitě nestará, nemůže čekat zázraky. Obchody navíc sice nabízejí nekonečné množství šampónů, kondicionérů, masek, olejů či sprejů, ale většina z nich obsahuje množství syntetických složek. Pokud už jste vyčerpané ze zkoumání a hledání těch správných přípravků a preferujete přírodní složení, mám pro vás skvělou zprávu. Vymyslel jsem novou masku na vlasy MARK Rosemary hair mask, kterou si okamžitě zamilujete.

Výjimečné přírodní složení

Základní ingrediencí masky jsou výtažky z rozmarýnu v podobě hydrolátu a esenciálního oleje, které podporují růst vlasů a bojují s jejich vypadáváním a tvorbou lupů. Bohatě zastoupené oleje (arganový, panenský kokosový a hroznový) navrací vlasům lesk a vitalitu, pomáhají předcházet roztřepeným konečkům, usnadňují rozčesávání a chrání vlasy při tepelné úpravě.

Další složkou masky je kondicionér Honeyquat vyrobený z výtažků z medu. Ten posiluje vlasy, zlepšuje strukturu a odolnost, dodává lesk. Maska obsahuje i panthenol, známý jako vitamín B5, který zpevňuje strukturu, zlepšuje elasticitu a hloubkově hydratuje. Díky dezinfekčním účinkům má maska příznivý vliv na problematickou kůži, pomáhá redukovat kožní maz a další kožní nemoci.

Co můžete od masky očekávat?

Díky jedinečnému přírodnímu složení budou vlasy už po prvním použití lesklejší, vyživené, hydratované a snadno rozčesatelné. Při pravidelném používání eliminujete výskyt nechtěných lupů i mastnotu pokožky hlavy. Vlasy porostou rychleji a budou přirozeně zdravé. V masce není voda ani syntetické vůně či barviva, a proto ji můžete nechat působit i několik minut. Pokud máte jemné vlasy, masku použijte jen jako kondicionér a opláchněte po 1 nebo 2 minutách.

Pro více tipů, jak se o vlasy skvěle starat, se podívejte sem, kde vám poradím, jak mít i ve velkých vedrech a mořských vlnách vlasy krásné a zdravé.
Také v sekci Novinky

SOS: Co dělat, když se spálíte na slunci
SOS: Co dělat, když se spálíte na slunci

17 Srpna, 2018

Uprostřed tropického počasí neuškodí připomenout pár dobrých rad, jak rychle pomoct a ulevit kůži, když to s opalováním trochu přeženete....

Vice..

Festivalová pohoda
Festivalová pohoda

20 Července, 2018

Léto je v plném proudu a s ním i desítky festivalů. Připravte se ne ně prostřednictvím několika užitečných tipů, které předejdou zdravotním nepříjemnostem a festivalovou sezónu si užijete jako nikdy předtím...

Vice..

Určitě se opalujete správně?
Určitě se opalujete správně?

29 Června, 2018

Opalovací sezóna byla úspěšně zahájena a ať už se rozhodnete trávit letní dovolenou v Česku nebo plánujete vycestovat do exotiky, pamatujte na to, že vaše pokožka vyžaduje důslednou péči a ochranu ....

Vice..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Slovensky   Magyar   Polska   България