Doručení na výdejní místa od 750 Kč ZDARMA

Co to znamená, když MARK myslí na přírodu

Často mluvím o tom, jaké účinky mají mé produkty, radím, jak je používat, aby sklidily co největší úspěch, představuji své novinky. Většinou se zkrátka víc soustředím na obsah než na obal. A to chci právě teď napravit!

Občas se mi totiž stane, že se někdo sice bezhlavě zamiluje do mého přírodního peelingu, ale zůstane trochu v rozpacích kvůli mému obalu. Někdy máte pocit, že je trochu nepraktický a nedomyšlený. Vlastně je to ale přesně naopak!

Obal jsem vybíral velmi pečlivě. Hledal jsem něco, co udrží můj produkt a jeho účinné látky v perfektním stavu, a tak jsem se inspiroval obalem, do kterého se balí i samotná káva. Přestože jde na první pohled o papírové sáček, vnitřek obalu tvoří hliníková fólie, takže nemusíte mít strach, že se rozmočí, když ho vezmete s sebou do sprchy. Praktické zavírání navíc jednoduše zacvakněte.

 

Nicméně chápu, že pro některé z vás je zkrátka jednodušší nabírat produkt z klasického kelímku, a tak mám i praktický kelímek na peeling v záloze. Je vyrobený z odolného tvrdého plastu, který vydrží celou věčnost, a tak ho může znovu a znovu svým oblíbeným scrubem naplnit.  Vejde se do něj až 100g peelingu a určitě vám vydrží i několik let.

 

VRAŤ MĚ A ZÍSKEJ SLEVU!

Abychom však spolu chránili životní prostředí o něco víc, rozhodl jsem se vytvořit recyklační program, ve kterém tě za všechny vrácené obaly z mých produktů odměním. Pošli mi prázdné skleněné obaly například z tělového másla, pleťové vody či pleťové masky a já je znovu použiji. Za každé dva vráceny skleněné obaly tě odměním 15% slevou na další nákup. A stejnou slevu získáš i za vrácení každých pěti papírových obalů na scrub.

Obaly mi můžeš poslat poštou nebo kurýrem (bez dobírky) na mou adresu (ForwardGroup s.r.o, Kopčianska 80, 85101 Bratislava) a slevový kód na další objednávku ti pošlu na tvůj email.

Dbejme společně o naše životní prostředí!

Tvůj MARK

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Slovensky   Magyar   Polska   България