Doprava, platba a faktura


Doprava a poštovné

 

1. ČESKÁ POŠTA

Doručení od 2 až do 7 pracovních dnů, bez možnosti sledovat stav přepravy zásilky.

-  Zdarma (objednávky od 750 Kč)

-  59 Kč (objednávky do 750 Kč s platba na účet nebo kartou)
-  79 Kč (objednávky do 750 Kč s dobírkou)

Doba dodání zboží je zpravidla do 2-7 pracovních dní, v závislosti na času doručení objednávky a způsobu platby. Jestli by zásilka nebyla doručena do pěti pracovních dnů, napiš na info@markscrub.com - rádi pomůžeme.

2. KURÝR GLS

Doručení do 48 hodin, pokud objednávka přijde do dvanácté hodiny dopoledne. Kurýr bude kontaktovat e-mailem, sms nebo telefonicky následující pracovní den. Výhodou volby kurýra je rychlost, spolehlivost, a také možnost sledování stavu přepravy.

-  59 Kč (objednávky od 750 Kč)

-  119 Kč (objednávky do 750 Kč)

Platba kartou kurýrovi není možná.

 

Typy plateb

Při platbě typu „ Převod na účet “ objednávku vybavujeme v momentě připsání platby prostřednictvím variabilního symbolu. Platba je bez dodatečných poplatků.

Číslo účtu: 2200961868/2010  (Fio Banka)
Variabilní symbol ( číslo objednávky, bez "CZ" )

Při platbě typu „ Paypal “ anebo „ Platba kartou “ objednávku vybavujeme ihned po zrealizování platby. Platba je bez dodatečných poplatků.

 

Faktury

Ke každé uhrazené objednávce zasíláme fakturu ve smyslu platných předpisů EU. Pro tyto účely využíváme fakturační systém od firmy Sufio.com

V případě jakyýchkoli otázek rádi odpovíme pomocí mailu (info@markscrub.com),anebo prostřednictvím facebook zprav -facebook.com/scrubmark

Tvůj MARK


English   Deutsch   Slovensky   Magyar