Přírodní a netoxická kosmetika MARK

Valentýn pro každého: Jak slavit a vyhnout se klišé

únor 09, 2018 0 komentů

Valentýn pro každého: Jak slavit a vyhnout se klišé

Ahoj,

ráda bys se svým přítelem oslavila svátek zamilovaných, jenže on si na romantickou Valentýnskou tradici moc nepotrpí? Žádný strach, i tak si tenhle večer můžeš užít. Když navíc zvolíš správnou strategii, nakonec si ho užije i on.

V první řadě zapomeň na všechno, co jsi kdy viděla v amerických romantických komediích. Výjimky sice existují, ale obecně platí, že muži (jakéhokoli věku) se k velkým zamilovaným gestům uchylují jen málokdy. Možná se ti tedy někdy v životě stane, že přijdeš domů a najdeš byt posetý okvětními lístky růží, muž bude v kuchyni čekat s uvařenou prvotřídní večeří, potom tě požádá o ruku a pak ještě vytáhne letenky na Bora Bora. Obecně je ale lepší tohle raději nečekat, nebo alespoň ne každý rok.

Zvlášť pokud tvůj partner patří k těm, kdo Valentýna moc neslaví, je na tobě, abys letošní oslavu vzala do svých rukou. Nenechávej to na něm, nic nenápadně nenaznačuj, protože pokud hrozí, že narážky nepochopí, nebo se mu nebude chtít nic vymýšlet a zařizovat, mohla bys pak zbytečně být zklamaná a ještě bez oslavy. O svých plánech ho raději informuj. Třeba ho to mimo jiné donutí zamyslet se nad tím, že by si měl připravit dárek, nebo aspoň květinu.

Vymysli to tak, aby průběh večera byl vám oběma co nejpřirozenější. Neplánuj nic extra speciálního, u čeho nemáš jistotu, že by se necítil dobře. Jestli moc nechodíte do luxusních restaurací večeřet při svíčkách, nezačínej s tím zrovna na Valentýna. Sedět v restauraci plné párů, které se 14. února jako na povel tváří zamilovaně, nemusí být úplně příjemné.

Zvol tedy vaši oblíbenou činnost - vyrazte na koncert, do kina, nebo klidně na fotbal, pokud mu chceš udělat velkou radost. Anebo klidně zůstaňte doma, pusťte si film a společně si uvařte. Snad žádný muž také neodmítne společnou vanu.

Ani tady ale není třeba upínat se k filmovým klišé, takže pokud víš, že by ti svíčky všude kolem neschválil, udělej si z toho trochu legraci. Co si s sebou třeba vzít můj přírodní kávový peeling MARK Coffee Coconut nebo MARK Coffee Chocolate a vzájemně se opečovat? Užijete si spolu spoustu legrace, a navíc vylezete krásně voňaví a rozehřátí, abyste si perfektně užili nejen večer, ale i valentýnskou noc.

Krásný Valentýn :*

Tvůj MARK
Též v Novinky

Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?
Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?

listopad 20, 2023 0 komentů

Krása a mládí jsou dary, které nám příroda dává jako dočasné. Jak roky plynou, přichází čas, kdy se na naší pokožce začnou objevovat první vrásky a jiné známky stárnutí. Tento proces je přirozený a nezbytný, to však neznamená, že se s ním musíme jen tak smířit. Naopak, měli bychom vynaložit maximální úsilí na to, abychom o svou pleť dbali ještě více než dosud, abychom ji udrželi v té nejlepší kondici a zamezili předčasnému stárnutí. Jak tedy na to?

Více..

Citlivá pleť: jak o ni správně pečovat a jaké aktivní látky zvolit?
Citlivá pleť: jak o ni správně pečovat a jaké aktivní látky zvolit?

září 22, 2023 0 komentů

Existuje nespočet typů pleti, z nichž každý má své jedinečné potřeby a výzvy. Dnes se zaměříme na jednu z nejnáročnějších – citlivou pleť. Možná jste právě Vy jeden z těch, kteří denně zažívají nepohodlí jako pálení, svědění či zarudnutí pokožky z různých příčin. Nebo Vás trápí diagnóza jako ekzém, rosacea nebo kuperóza? Pokud jste se našli v těchto řádcích, tento příspěvek je určen právě Vám.

Více..

Testování produktů na citlivé pleti - recenze
Testování produktů na citlivé pleti - recenze

září 22, 2023 0 komentů

V rámci nedávné výzvy k testování našich produktů se zapojilo několik z Vás. Odkryli jste nám své příběhy a my Vám děkujeme za obrovskou důvěru, otevřenost a možnost být součástí Vaší denní rutiny.

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar