#nontoxic - čistá přírodní kosmetika🍀

Valentýn pro každého: Jak slavit a vyhnout se klišé

únor 09, 2018 0 komentů

Valentýn pro každého: Jak slavit a vyhnout se klišé

Ahoj,

ráda bys se svým přítelem oslavila svátek zamilovaných, jenže on si na romantickou Valentýnskou tradici moc nepotrpí? Žádný strach, i tak si tenhle večer můžeš užít. Když navíc zvolíš správnou strategii, nakonec si ho užije i on.

V první řadě zapomeň na všechno, co jsi kdy viděla v amerických romantických komediích. Výjimky sice existují, ale obecně platí, že muži (jakéhokoli věku) se k velkým zamilovaným gestům uchylují jen málokdy. Možná se ti tedy někdy v životě stane, že přijdeš domů a najdeš byt posetý okvětními lístky růží, muž bude v kuchyni čekat s uvařenou prvotřídní večeří, potom tě požádá o ruku a pak ještě vytáhne letenky na Bora Bora. Obecně je ale lepší tohle raději nečekat, nebo alespoň ne každý rok.

Zvlášť pokud tvůj partner patří k těm, kdo Valentýna moc neslaví, je na tobě, abys letošní oslavu vzala do svých rukou. Nenechávej to na něm, nic nenápadně nenaznačuj, protože pokud hrozí, že narážky nepochopí, nebo se mu nebude chtít nic vymýšlet a zařizovat, mohla bys pak zbytečně být zklamaná a ještě bez oslavy. O svých plánech ho raději informuj. Třeba ho to mimo jiné donutí zamyslet se nad tím, že by si měl připravit dárek, nebo aspoň květinu.

Vymysli to tak, aby průběh večera byl vám oběma co nejpřirozenější. Neplánuj nic extra speciálního, u čeho nemáš jistotu, že by se necítil dobře. Jestli moc nechodíte do luxusních restaurací večeřet při svíčkách, nezačínej s tím zrovna na Valentýna. Sedět v restauraci plné párů, které se 14. února jako na povel tváří zamilovaně, nemusí být úplně příjemné.

Zvol tedy vaši oblíbenou činnost - vyrazte na koncert, do kina, nebo klidně na fotbal, pokud mu chceš udělat velkou radost. Anebo klidně zůstaňte doma, pusťte si film a společně si uvařte. Snad žádný muž také neodmítne společnou vanu.

Ani tady ale není třeba upínat se k filmovým klišé, takže pokud víš, že by ti svíčky všude kolem neschválil, udělej si z toho trochu legraci. Co si s sebou třeba vzít můj přírodní kávový peeling MARK Coffee Coconut nebo MARK Coffee Chocolate a vzájemně se opečovat? Užijete si spolu spoustu legrace, a navíc vylezete krásně voňaví a rozehřátí, abyste si perfektně užili nejen večer, ale i valentýnskou noc.

Krásný Valentýn :*

Tvůj MARK
Též v Novinky

Jak bojovat proti vypadání vlasů: efektivní řešení pro podporu růstu
Jak bojovat proti vypadání vlasů: efektivní řešení pro podporu růstu

květen 28, 2023 0 komentů

Padání vlasů je problém, který trápí mnohé z nás bez ohledu na pohlaví či věk. V dnešním článku se podíváme na příčiny vypadávání vlasů, možnosti léčby padání a způsoby prevence tohoto nepříjemného jevu.

Více..

Zklidnění pro citlivou a seboreickou pokožku hlavy
Zklidnění pro citlivou a seboreickou pokožku hlavy

leden 07, 2023 0 komentů

Časté mytí šamponem je důležitým predisponujícím faktorem pro zvýšenou citlivost pokožky hlavy, která může být způsobena poruchou bariérové funkce v důsledku nadměrné transepidermální ztráty vody. To následně umožňuje zvýšenou expozici tenzidu, což znamená, že pokožka najednou reaguje citlivě i na šampony, které dosud akceptovala. Jednodušeji řečeno - časté mytí vlasů každý den, nebo více než 2 krát týdně může být na škodu.

Více..

Kontroverzní silikony – existuje zdravá alternativa?
Kontroverzní silikony – existuje zdravá alternativa?

září 22, 2022 0 komentů

Zda produkt obsahuje silikony, zjistíme podle seznamu složek-INCI a snadno je identifikujeme, protože většina z nich končí na -cone, -conol nebo -xane. Některé z nejčastějších, které lze nalézt, jsou:

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar