Tipy, jak snadno ušetřit peníze v rozpočtu

leden 19, 2018 0 komentů

Tipy, jak snadno ušetřit peníze v rozpočtu

Neznám člověka, který by nechtěl mít aspoň o trochu peněz víc. Jestli v tomhle ohledu nejsi výjimka, přečti si moje celkem jednoduché tipy na to, kde můžeš ušetřit, aniž by ses musela nějak výrazně omezovat. 

Nejdřív ze všeho je dobré podrobně si projít svoje výdaje za několik uplynulých měsíců. Za co utrácíš nejčastěji? Kam putují ty největší částky? Hezky tak zjistíš, které položky v tvém rozpočtu jsou kritické a měla bys s nimi pracovat.

Zkontroluj tarify

Neříkám, že máš přestat telefonovat, nebo surfovat na internetu, ale zjisti si, jestli neexistuje tarif, který by nabízel podobné služby, ale za méně peněz. Nejen telefonní operátoři přitom nabízejí výhodnější ceny pro dlouhodobé zákazníky.

Sleduj akce

Tím nemyslím letáky ze supermarketu (i když i tam najdeš spoustu způsobů, jak ušetřit), ale spíš webové stránky nebo sociální sítě svých oblíbených značek. Často tam totiž najdeš info o speciálních akcích, slevách a výhodných nabídkách. Na mém Facebooku kromě toho najdeš třeba i pravidelné soutěže, v nichž můžeš kosmetiku získat úplně zadarmo. V akciové sekci mého webu zas najdeš všechny moje výhodné nabídky pěkně pohromadě.

Dva v jednom

Existuje ještě jeden způsob, jak ušetřit při nákupu kosmetiky. Jednoduše kupujte produkty, které jsou takzvaně dva v jednom, nebo toho zkrátka umí víc. Krásným příkladem je třeba můj kávový peeling MARK scrub, který můžeš použít jak na tělo, tak i na tvář, a pokaždé má dokonalý účinek.

Šetři ekologicky

Pokud si nedokážeš svůj den představit bez velké kávy ze Starbucks, alespoň si s sebou nos svůj tumbler nebo termohrnek – pak ti tu totiž na každý nápoj dají slevu 10 Kč. Kromě toho tím šetříš i přírodu, kterou používání všech jednorázových obalů zatěžuje.

Jídlo přes internet

Nakupovat jídlo on-line má spoustu výhod – kromě toho, že to šetří čas, šetří to i peníze. Nakoupíš totiž přesně jen to, pro co jdeš a nic navíc. Asi sama víš, jak lákavé jsou regály plné dobrot, kolem kterých vždycky musíš projít, než se dostaneš k tomu, co opravdu potřebuješ.

Krásný víkend přeji a pokud tě čeká nakupování, zkus se moji radami inspirovat ;)

Tvůj MARK
Též v Novinky

Kofein v šamponu - může skutečně podpořit růst vlasů?
Kofein v šamponu - může skutečně podpořit růst vlasů?

únor 09, 2024 0 komentů

Chcete, aby vaše vlasy byly silnější, zdravější a rychleji rostly? Nejste sami. Pravděpodobně jste již slyšeli o různých "zaručených" receptech na růst vlasů, ale po mnoha zklamáních zůstáváte skeptičtí.

Více..

Péče o pleť v zimě
Péče o pleť v zimě

leden 19, 2024 0 komentů

I vám se zdá, že vaše pleť během zimy jaksi ztratila jas? Je na dotek suchá, matná a možná i jemně podrážděná? Pleť totiž během zimy ztrácí velmi důležitou hydrataci. Proč tomu tak je?

 

Více..

Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?
Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?

listopad 20, 2023 0 komentů

Krása a mládí jsou dary, které nám příroda dává jako dočasné. Jak roky plynou, přichází čas, kdy se na naší pokožce začnou objevovat první vrásky a jiné známky stárnutí. Tento proces je přirozený a nezbytný, to však neznamená, že se s ním musíme jen tak smířit. Naopak, měli bychom vynaložit maximální úsilí na to, abychom o svou pleť dbali ještě více než dosud, abychom ji udrželi v té nejlepší kondici a zamezili předčasnému stárnutí. Jak tedy na to?

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar