Rty si v zimě zaslouží speciální pozornost

leden 26, 2018 0 komentů

Rty si v zimě zaslouží speciální pozornost

Moc dobře víme, že studený vzduch, déšť, sníh a teploty pod bodem mrazu naší pleti absolutně neprospívají, a tak se o ni snažíme důkladně starat. Často ale zapomínáme, že i rty jsou její součástí.

Zářivě bílých zubů jsme ochotní docílit i těmi nejbizarnějšími způsoby, ale rtům nevěnujeme víc než třicet sekund během nanášení rtěnky. Začátek roku je skvělým časem na změnu!

Zdravé jsou krásné

Suché rty mají tendenci při každém pohybu praskat. Následně krvácejí a malé trhlinky se dokonce mohou zanítit. Zvlášť pokud se k prasklince přidá oslabená imunita, není výjimkou ani bolavý koutek či opar :(

Proto v rámci prevenci věnuj zvýšenou pozornost pitnému režimu a hlídej si každodenní příjem vitamínu C a vitamínů skupiny B. Nemusíš přitom konzumovat množství tablet, radši si pochutnej na rybách, hovězím mase či mléčných výrobcích, které „béčko“ doplní bez přidané chemie.

Správná péče

Dovést péči o rty k dokonalosti můžeš samozřejmě i díky mně. Pro tento účel jsem vytvořil unikátní kávový set na rty MARK Coffee Lips, který dokáže ulevit i těm nejnáročnějším dámám. Speciální peeling na rty MARK Lip scrub s ultra jemnou konzistencí přizpůsobenou citlivé pokožce rtů v jednom kroku odstraní všechny nedokonalosti, šupinky a staré kožní buňky. Účinné látky, jakými je například jojobový olej a včelí vosk, rty ošetří, hydratují a vytvoří na nich jemný ochranný film.

Tajomství trvalého úspěchu

Používání balzámů, lesků či rtěnek by se mělo stát samozřejmostí. Vždy však dbej na výběr takových, které kromě zkrášlující schopnosti dodají rtům i potřebné živiny. Ve složení vždy hledej panthenol, olivový, avokádový, mandlový či jojobový olej, bambucké maslo, aloe vera, kokosový olej, vitamín A, D a E. Skvělý mix všeho potřebného pro tvé rty obsahuje MARK Lip Balm, který je navíc spolu s peelingem součástí setu MARK Coffee Lips. Vysoký podíl kakaového másla v kombinaci s kávovým olejem a včelím voskem tvoje rty zklidní, zahojí drobné ranky a dodá jim vláčnost.

Přeji spoustu vášnivých polibků!

Tvůj MARK
Též v Novinky

Co by neměl (a naopak měl) obsahovat kvalitní sprchový gel?
Co by neměl (a naopak měl) obsahovat kvalitní sprchový gel?

červen 21, 2024 0 komentů

Čtete-li tento článek, pravděpodobně se začínáte více zajímat o složení sprchových gelů či šamponů, nebo Vás k článku přivedly problémy s pokožkou nebo vlasy. Každopádně jsme rádi, že Vás toto téma zajímá a budeme se snažit poskytnout Vám cenné informace 😊

Více..

Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?
Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?

duben 11, 2024 0 komentů

Patříte mezi lidi, kteří se vyhýbají používání olejů v péči o pleť? Nebo jste jen zatím neobjevili jejich kouzlo? Důvodem poměrně častého vyhýbání se pleťovým olejům je obvykle mastná pleť, akné, sklon k ucpávání pórů nebo jen nevědomost, jak mohou být oleje pro pokožku prospěšné. Výsledkem je však bohužel to, že se takto zbytečně připravujeme o řadu fantastických výhod, které oleje s sebou přinášejí.

Více..

Proč je důležité pH v šamponech?
Proč je důležité pH v šamponech?

březen 20, 2024 0 komentů

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč některé šampony zanechávají ve vlasech úžasný pocit čistoty, lehkosti a zklidněné pokožky, zatímco jiné byste po prvním použití nejraději vyhodili do koše? Důvodem může být pH šamponu – jedno z tajemství šťastné pokožky hlavy a půvabných vlasů.

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar