Doručení na výdejní místa od 750 Kč ZDARMA

Rty si v zimě zaslouží speciální pozornost

Rty si v zimě zaslouží speciální pozornost

26 Ledna, 2018

Moc dobře víme, že studený vzduch, déšť, sníh a teploty pod bodem mrazu naší pleti absolutně neprospívají, a tak se o ni snažíme důkladně starat. Často ale zapomínáme, že i rty jsou její součástí.

Zářivě bílých zubů jsme ochotní docílit i těmi nejbizarnějšími způsoby, ale rtům nevěnujeme víc než třicet sekund během nanášení rtěnky. Začátek roku je skvělým časem na změnu!

Zdravé jsou krásné

Suché rty mají tendenci při každém pohybu praskat. Následně krvácejí a malé trhlinky se dokonce mohou zanítit. Zvlášť pokud se k prasklince přidá oslabená imunita, není výjimkou ani bolavý koutek či opar :(

Proto v rámci prevenci věnuj zvýšenou pozornost pitnému režimu a hlídej si každodenní příjem vitamínu C a vitamínů skupiny B. Nemusíš přitom konzumovat množství tablet, radši si pochutnej na rybách, hovězím mase či mléčných výrobcích, které „béčko“ doplní bez přidané chemie.

Správná péče

Dovést péči o rty k dokonalosti můžeš samozřejmě i díky mně. Pro tento účel jsem vytvořil unikátní kávový set na rty MARK Coffee Lips, který dokáže ulevit i těm nejnáročnějším dámám. Speciální peeling na rty MARK Lip scrub s ultra jemnou konzistencí přizpůsobenou citlivé pokožce rtů v jednom kroku odstraní všechny nedokonalosti, šupinky a staré kožní buňky. Účinné látky, jakými je například jojobový olej a včelí vosk, rty ošetří, hydratují a vytvoří na nich jemný ochranný film.

Tajomství trvalého úspěchu

Používání balzámů, lesků či rtěnek by se mělo stát samozřejmostí. Vždy však dbej na výběr takových, které kromě zkrášlující schopnosti dodají rtům i potřebné živiny. Ve složení vždy hledej panthenol, olivový, avokádový, mandlový či jojobový olej, bambucké maslo, aloe vera, kokosový olej, vitamín A, D a E. Skvělý mix všeho potřebného pro tvé rty obsahuje MARK Lip Balm, který je navíc spolu s peelingem součástí setu MARK Coffee Lips. Vysoký podíl kakaového másla v kombinaci s kávovým olejem a včelím voskem tvoje rty zklidní, zahojí drobné ranky a dodá jim vláčnost.

Přeji spoustu vášnivých polibků!

Tvůj MARK
Také v sekci Novinky

Expresní péče: Nový puding ošetří už ve sprše
Expresní péče: Nový puding ošetří už ve sprše

12 Října, 2018

Jedinečný sprchový puding, který do vaší koupelny přinese vzpomínku na dětství a bezstarostné chvíle ....

Vice..

Představuji účinnou zbraň proti pupínkům
Představuji účinnou zbraň proti pupínkům

21 Září, 2018

Zdá se, že letošní léto opravdu nemá konec a přestože to nás, milovníky léta, velmi těší, musíme si uvědomit, že dlouho přetrvávající horka dávají pořádně zabrat nejen našemu tělu, ale i naší pleti....

Vice..

Mezinárodní den čokolády
Mezinárodní den čokolády

14 Září, 2018

Věděli jste, že čokoláda je mezi populací tak oblíbená, že jí byl věnován vlastní den? 13. září označujeme za Mezinárodní den čokolády.

Vice..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Slovensky   Magyar   Polska   България