Rty si v zimě zaslouží speciální pozornost

leden 26, 2018 0 komentů

Rty si v zimě zaslouží speciální pozornost

Moc dobře víme, že studený vzduch, déšť, sníh a teploty pod bodem mrazu naší pleti absolutně neprospívají, a tak se o ni snažíme důkladně starat. Často ale zapomínáme, že i rty jsou její součástí.

Zářivě bílých zubů jsme ochotní docílit i těmi nejbizarnějšími způsoby, ale rtům nevěnujeme víc než třicet sekund během nanášení rtěnky. Začátek roku je skvělým časem na změnu!

Zdravé jsou krásné

Suché rty mají tendenci při každém pohybu praskat. Následně krvácejí a malé trhlinky se dokonce mohou zanítit. Zvlášť pokud se k prasklince přidá oslabená imunita, není výjimkou ani bolavý koutek či opar :(

Proto v rámci prevenci věnuj zvýšenou pozornost pitnému režimu a hlídej si každodenní příjem vitamínu C a vitamínů skupiny B. Nemusíš přitom konzumovat množství tablet, radši si pochutnej na rybách, hovězím mase či mléčných výrobcích, které „béčko“ doplní bez přidané chemie.

Správná péče

Dovést péči o rty k dokonalosti můžeš samozřejmě i díky mně. Pro tento účel jsem vytvořil unikátní kávový set na rty MARK Coffee Lips, který dokáže ulevit i těm nejnáročnějším dámám. Speciální peeling na rty MARK Lip scrub s ultra jemnou konzistencí přizpůsobenou citlivé pokožce rtů v jednom kroku odstraní všechny nedokonalosti, šupinky a staré kožní buňky. Účinné látky, jakými je například jojobový olej a včelí vosk, rty ošetří, hydratují a vytvoří na nich jemný ochranný film.

Tajomství trvalého úspěchu

Používání balzámů, lesků či rtěnek by se mělo stát samozřejmostí. Vždy však dbej na výběr takových, které kromě zkrášlující schopnosti dodají rtům i potřebné živiny. Ve složení vždy hledej panthenol, olivový, avokádový, mandlový či jojobový olej, bambucké maslo, aloe vera, kokosový olej, vitamín A, D a E. Skvělý mix všeho potřebného pro tvé rty obsahuje MARK Lip Balm, který je navíc spolu s peelingem součástí setu MARK Coffee Lips. Vysoký podíl kakaového másla v kombinaci s kávovým olejem a včelím voskem tvoje rty zklidní, zahojí drobné ranky a dodá jim vláčnost.

Přeji spoustu vášnivých polibků!

Tvůj MARK
Též v Novinky

Kofein v šamponu - může skutečně podpořit růst vlasů?
Kofein v šamponu - může skutečně podpořit růst vlasů?

únor 09, 2024 0 komentů

Chcete, aby vaše vlasy byly silnější, zdravější a rychleji rostly? Nejste sami. Pravděpodobně jste již slyšeli o různých "zaručených" receptech na růst vlasů, ale po mnoha zklamáních zůstáváte skeptičtí.

Více..

Péče o pleť v zimě
Péče o pleť v zimě

leden 19, 2024 0 komentů

I vám se zdá, že vaše pleť během zimy jaksi ztratila jas? Je na dotek suchá, matná a možná i jemně podrážděná? Pleť totiž během zimy ztrácí velmi důležitou hydrataci. Proč tomu tak je?

 

Více..

Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?
Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?

listopad 20, 2023 0 komentů

Krása a mládí jsou dary, které nám příroda dává jako dočasné. Jak roky plynou, přichází čas, kdy se na naší pokožce začnou objevovat první vrásky a jiné známky stárnutí. Tento proces je přirozený a nezbytný, to však neznamená, že se s ním musíme jen tak smířit. Naopak, měli bychom vynaložit maximální úsilí na to, abychom o svou pleť dbali ještě více než dosud, abychom ji udrželi v té nejlepší kondici a zamezili předčasnému stárnutí. Jak tedy na to?

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar