Podzimní detox: Vrátí energii, ubere kila

říjen 27, 2017 0 komentů

Podzimní detox: Vrátí energii, ubere kila

Ahoj,

také se v posledních dnech cítíš totálně bez energie? Celé dny bys nejradši strávila v posteli, nebo se odstěhovala někam, kde je léto po celý rok? S tím vším pomůže lehký podzimní detox.

Stačí do jídelníčku zařadit ty správné potraviny (a jiné zase ubrat), a energie se ti opět vrátí. Kromě toho se ti zlepší nálada, přestanou bolesti hlavy a pozitivní vliv to bude mít i na pleť. Omez sladké, smažené, příliš slané jídlo, kávu i alkohol. Tyhle složky tvé tělo zatěžují, zavodňují a dehydrují. Místo nich naopak přidej:

  • Zelený čaj, který pomáhá přirozenou cestou očistit organismus od škodlivých látek.
  • Zelí, protože působí jako přírodní diuretikum, což znamená, že tělo zbaví nadměrného množství tekutin, které tělo někdy zadržuje.
  • Ořechy, které tak trochu suplují maso, jsou totiž bohatým zdrojem bílkovin.
  • Vývar, protože doplní tekutiny, živiny, a navíc krásně zahřeje.
  • Voda asi není žádným překvapením, ale během detoxu je obzvlášť důležité hodně pít – je totiž potřeba podpořit odplavování škodlivých látek pryč z těla.

TIP: Protože bys během detoxu neměla pít kávu, dopřej si ji v trochu jiné (a dokonale prospěšné) formě: Vyzkoušej jeden z přírodních peelingů MARK, jejichž základem je káva robusta, která jim dodává nezaměnitelné kávové aroma. To pak ucítíš nejen ze své pokožky, ale i z celé koupelny. Kromě toho ale tvoji tvář i tělo zbaví suché kůže a nečistot, hezky ji vyživí, a tak bude tvá pleť krásně hebká a zářivá.

Krásné podzimní dny a příjemný podzimní detox!

Tvůj MARK
Též v Novinky

Kofein v šamponu - může skutečně podpořit růst vlasů?
Kofein v šamponu - může skutečně podpořit růst vlasů?

únor 09, 2024 0 komentů

Chcete, aby vaše vlasy byly silnější, zdravější a rychleji rostly? Nejste sami. Pravděpodobně jste již slyšeli o různých "zaručených" receptech na růst vlasů, ale po mnoha zklamáních zůstáváte skeptičtí.

Více..

Péče o pleť v zimě
Péče o pleť v zimě

leden 19, 2024 0 komentů

I vám se zdá, že vaše pleť během zimy jaksi ztratila jas? Je na dotek suchá, matná a možná i jemně podrážděná? Pleť totiž během zimy ztrácí velmi důležitou hydrataci. Proč tomu tak je?

 

Více..

Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?
Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?

listopad 20, 2023 0 komentů

Krása a mládí jsou dary, které nám příroda dává jako dočasné. Jak roky plynou, přichází čas, kdy se na naší pokožce začnou objevovat první vrásky a jiné známky stárnutí. Tento proces je přirozený a nezbytný, to však neznamená, že se s ním musíme jen tak smířit. Naopak, měli bychom vynaložit maximální úsilí na to, abychom o svou pleť dbali ještě více než dosud, abychom ji udrželi v té nejlepší kondici a zamezili předčasnému stárnutí. Jak tedy na to?

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar