Podzimní detox: Vrátí energii, ubere kila

říjen 27, 2017 0 komentů

Podzimní detox: Vrátí energii, ubere kila

Ahoj,

také se v posledních dnech cítíš totálně bez energie? Celé dny bys nejradši strávila v posteli, nebo se odstěhovala někam, kde je léto po celý rok? S tím vším pomůže lehký podzimní detox.

Stačí do jídelníčku zařadit ty správné potraviny (a jiné zase ubrat), a energie se ti opět vrátí. Kromě toho se ti zlepší nálada, přestanou bolesti hlavy a pozitivní vliv to bude mít i na pleť. Omez sladké, smažené, příliš slané jídlo, kávu i alkohol. Tyhle složky tvé tělo zatěžují, zavodňují a dehydrují. Místo nich naopak přidej:

  • Zelený čaj, který pomáhá přirozenou cestou očistit organismus od škodlivých látek.
  • Zelí, protože působí jako přírodní diuretikum, což znamená, že tělo zbaví nadměrného množství tekutin, které tělo někdy zadržuje.
  • Ořechy, které tak trochu suplují maso, jsou totiž bohatým zdrojem bílkovin.
  • Vývar, protože doplní tekutiny, živiny, a navíc krásně zahřeje.
  • Voda asi není žádným překvapením, ale během detoxu je obzvlášť důležité hodně pít – je totiž potřeba podpořit odplavování škodlivých látek pryč z těla.

TIP: Protože bys během detoxu neměla pít kávu, dopřej si ji v trochu jiné (a dokonale prospěšné) formě: Vyzkoušej jeden z přírodních peelingů MARK, jejichž základem je káva robusta, která jim dodává nezaměnitelné kávové aroma. To pak ucítíš nejen ze své pokožky, ale i z celé koupelny. Kromě toho ale tvoji tvář i tělo zbaví suché kůže a nečistot, hezky ji vyživí, a tak bude tvá pleť krásně hebká a zářivá.

Krásné podzimní dny a příjemný podzimní detox!

Tvůj MARK
Též v Novinky

Co by neměl (a naopak měl) obsahovat kvalitní sprchový gel?
Co by neměl (a naopak měl) obsahovat kvalitní sprchový gel?

červen 21, 2024 0 komentů

Čtete-li tento článek, pravděpodobně se začínáte více zajímat o složení sprchových gelů či šamponů, nebo Vás k článku přivedly problémy s pokožkou nebo vlasy. Každopádně jsme rádi, že Vás toto téma zajímá a budeme se snažit poskytnout Vám cenné informace 😊

Více..

Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?
Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?

duben 11, 2024 0 komentů

Patříte mezi lidi, kteří se vyhýbají používání olejů v péči o pleť? Nebo jste jen zatím neobjevili jejich kouzlo? Důvodem poměrně častého vyhýbání se pleťovým olejům je obvykle mastná pleť, akné, sklon k ucpávání pórů nebo jen nevědomost, jak mohou být oleje pro pokožku prospěšné. Výsledkem je však bohužel to, že se takto zbytečně připravujeme o řadu fantastických výhod, které oleje s sebou přinášejí.

Více..

Proč je důležité pH v šamponech?
Proč je důležité pH v šamponech?

březen 20, 2024 0 komentů

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč některé šampony zanechávají ve vlasech úžasný pocit čistoty, lehkosti a zklidněné pokožky, zatímco jiné byste po prvním použití nejraději vyhodili do koše? Důvodem může být pH šamponu – jedno z tajemství šťastné pokožky hlavy a půvabných vlasů.

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar