Rty - magnet pro muže!


Ahoj krásky,

už skoro rok se starám o vaše sexy tělo. A protože chci být pořád vaším pomocníkem v koupelně, inspirovaly jste mě k tomu, abych vámi připravil na míru kávový set na rty MARK Coffee Lips.

Konzumace jídla a pití během celého dne, olizování rtů, ale také líbání, jim dává zabrat. Často na ně zapomínáme, i přesto, že jsou naší nejjemnější a nejkřehčí součástí. Rty jsou vlastně v ohrožení neustále. Po mrazech, přišel bláznivý duben v pravém slova smyslu. Několikrát za den nás překvapil radikálními změnami počasí. Za chvíli tu bude léto. Přijdou vysoké teploty  a péče o rty bude vyžadovat důslednost. Proto vám právě teď přinášíme souhrn zásad, jak se  postarat o rty a připravit je na líčení.

 Peeling:

Kůže rtů je přibližně třikrát tenčí než zbytek tváře. Zároveň se odlupuje až čtyřikrát rychleji než všechno okolo. K tomu všemu neobsahuje žádné mazové žlázy, které by chránily její povrch. Základním krokem ošetření je proto důkladný peeling rtů, kterým se odstraní odumřelé buňky a zároveň se jím stimuluje tvorba nových a zdravých. A přesně pro tento účel jsem vymyslel, MARK Lips Scrub. Obsahuje mix kávy, hnědého cukru, kávového a jojobového oleje a včelího vosku, díky kterému budou tvoje rty svůdné každý den.

 

Hydratace:

Po odstranění odumřelých buněk je potřebné rty důkladně hydratovat výživným balzámem, který je zvhlčí a dodá jim potřebné vitamíny. MARK Lip Balm, který dostaneš spolu se scrubem, je aktivní díky vysokému podílu kakaového másla v kombinaci s kávovým olejem a včelím voskem. Tvé rty uklidní, zahojí drobné ranky, dodá jim vláčnost a k tomu všemu nádherně čokoládově voní.

 

Ochrana:

Posledním, ale neméně podstatným krokem,je ochrana rtů před UV zářením. Nezapoměň, že sluníčko svítí, i když je zamračeno. Naštěstí dnes už většina rtěnek a lesků obsahuje i SPF faktory. Přesvědč se, že i tvá rtěnka jej má. Ochrana rtů před nebezpečným slunečním zářením nejen pomáhá zastavit předčasné stárnutí pokožky, ale také snižuje riziko vzniku rakoviny kůže.

Líčení:

A když už máš rty v kondici, můžeš sáhnout po oblíbené rtěnce, protože jen na zdravých a pěstěných rtech dokáže náležitě vyniknout. Nezapomeň volit odstín rtěnky podle tónu tvé pleti, barvy vlasů a očí, tak,abys zvýraznila svou přirozenou krásu a ženskost!

 Přeji ty nejkrásnější rty a nejžhavější polibky :)

Tvůj MARK

 

  

 English   Deutsch   Slovensky   Magyar