Jak na neodolatelně přitažlivý letní look :-)

květen 12, 2017 0 komentů

Jak na neodolatelně přitažlivý letní look :-)

Ahoj krásky,

pořád jsem čekal na moment, kdy začne opravdu aspoň na den svítit slunce, protože psát vám něco o přípravě pokožky před létem, by byla čirá provokace v tom nečase, jaký jsme poslední půl rok zažili. Ale vypadá to,že se blýská na lepší časy, tak tedy, pojďme zvelebovat svá tělíčka. A já vám samozřejmě poradím, co všechno je třeba.

Celulitida

Celulitida je skoro metlou lidstva. Sedíme, jíme více, než bychom měli, všude si své zadečky vozíme auty a pak to tak dopadá. Neznám dívku nebo ženu, která by se jí nezabývala. My chlapi ji na vás tak neřešíme, ale mnozí z nás chápou, že proto, abyste se cítila krásná, milováníhodná a žádoucí, ty odporné ďolíčky prostě chcete vygumovat.  Nikdy to nepůjde na 100%. Ale díky stravě, pohybu a mně, budeš mít tělo vysoustruhované na 99%. A to už je v podstatě dokonalost, ne?

Náš TIP:  Byla sis zacvičit, chystáš se do sprchy. Po umytí si už vždycky nanášej na problematické partie MARK scrub. Můžeš vyzkoušet Mark Coffee Original nebo Mark Coffee Chocolate. Za studena lisovaný mandlový olej má silné uklidňující a regenerační účinky. Tvou kůži promění v hedvábí. Díky vysokému obsahu vitamínů A, E a D pokožku vyživuje, hydratuje a zanechává ji jemnější než kdykoliv jindy.

Depilace a peeling

Kromě rosolovitého těla vám dobré jméno neudělá ani chlupatost čili to, co jsi teď skoro rok skrývala pod oblečením, už teď fakt neprojde. Takže depilovat žiletkou, cukrovou pastou, voskem nebo depilačním strojkem. Pokud bys chtěla investovat do svého zdraví a ulehčit si tuhle doživotní “otročinu”, můžete vyzkoušet laserovou depilaci, která se Ti možná ze začátku bude zdát jako příliš drahá investice, ale později ji doceníš.

 A pak je tady peeling. Kůže je po dlouhé zimě a jaru, které letos neproběhlo, hrozně unavená, vysušená, mdlá a potřebuje refresh. Od toho je tady kombinace peelingu a hydratace. Ještě předtím, než se pustíš do opalování, je dobré myslet na scrub těla. Opakování je matkou moudrosti, takže to znovu připomenu: nikdy nepoužívej peeling na suchou pokožku, nadělala by sis víc škody než užitku.

Náš TIP: Pokud ses příliš nechala unést prvními slunečními paprsky a jsi rudá jak prasátko, neboj se, zachráním Tě.  Použij MARK Coffee Peppermint. Je geniálně chladivý. Na pokožku se nanese jako maska a má až hojivé účinky. Po správně zvoleném peelingu kůži opláchněte a řádně hydratuje. Ať je heboučká jako broskvička. Pokud použiješ moje peelingy, hydratovat pokožku už nemusíš, uvidíš sama.

Pedikúra

Nechtěl bych, aby to vyznělo nějak netaktně, ale někdo vám to říct musí. Jste krásné, elegantní, ale občas zapomínáte na nožky. Když se na ně člověk podívá, má spíš pocit, že by na nich spíš měl strouhat sýr, než že by je chtěl zulíbat. Proto nezapomínejte na občasnou návštěvu pedikérky. A jak vám můžu pomoci já?

Náš TIP: Proti suché a popraskané kůži na patách je tady můj skvělý bojovník: MARK Coffee Citrus. Věděli jste, že citrón skvěle změkčí kůžičku na patách a ona pak bude zase jako ta miminkovská?

Krásky s přípravou pokožky nezahálejte, začít můžete třeba hned dnes a abych vás nalákal na letní pohodu, mám tady pro vás novinku MARK Coffee Watermelon.

Krásné slunečné dny.

Váš MARK
Též v Novinky

Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?
Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?

duben 11, 2024 0 komentů

Patříte mezi lidi, kteří se vyhýbají používání olejů v péči o pleť? Nebo jste jen zatím neobjevili jejich kouzlo? Důvodem poměrně častého vyhýbání se pleťovým olejům je obvykle mastná pleť, akné, sklon k ucpávání pórů nebo jen nevědomost, jak mohou být oleje pro pokožku prospěšné. Výsledkem je však bohužel to, že se takto zbytečně připravujeme o řadu fantastických výhod, které oleje s sebou přinášejí.

Více..

Proč je důležité pH v šamponech?
Proč je důležité pH v šamponech?

březen 20, 2024 0 komentů

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč některé šampony zanechávají ve vlasech úžasný pocit čistoty, lehkosti a zklidněné pokožky, zatímco jiné byste po prvním použití nejraději vyhodili do koše? Důvodem může být pH šamponu – jedno z tajemství šťastné pokožky hlavy a půvabných vlasů.

Více..

Zatočte s celulitidou změnou životního stylu
Zatočte s celulitidou změnou životního stylu

březen 01, 2024 0 komentů

Milé dámy,

 

následující článek patří Vám. Celulitida je totiž (bohužel) většinou problémem žen. Na vině je hormon estrogen, který je u mužů zastoupen minimálně.

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar