Chlapská péče. Správný chlap ví jak na to :-).


Ahoj krásky,

dnes jsem se rozhodl, že vám řeknu něco o nás, chlápcích. O těch, co trochu přemýšlejí nad svým zevnějškem, nad jeho údržbou, a co si rozhodně nemyslí, že správný chlap má vonět potem a pivem. Ano, bohužel i takoví "hipíci" ještě mezi námi žijí, to bys ses divila...

      Takže pojďme k věci: Naštěstí už stále více mužů používá kromě sprchového gelu a šampónu i deodorant. To je skvělá zpráva, zvlášt teď v jarních a letních měsících.  A ještě fantastičtější je to, že ti pokrokovější používají i parfém, kolínskou nebo toaletní vodu. 

  Já bych chtěl být ještě o krok dál a rád bych jim, prostřednictvím vás, doporučil i  nějakou tu pleťovou a tělovou kosmetiku. O ženské pokožce toho bylo napsáno mraky, ale co vlastně víme o mužské pleti?

     Mužská kůže je především jiná než ta ženská. je pevnější, hutnější a obsahuje více kolagenu. Proto pomaleji stárneme, máme méně vrásek a často nám i ty vrásky paradoxně přidají na sexapealu, což je teda  fakt vrchol nespravedlnosti, to samozřejmě vím. Na druhou stranu, máme pleť dvakrát mastnější než ženy, proto je náchylnější k nedokonalostem.  Při každém holení se připravujeme o vzácný kožní film, a tak stále bojujeme s kožním podrážděním, záněty a ztrátou hydratace. Když k tomu připočteme ještě nervy v práci, občas stresy  i doma, znečištěné ovzduší, máme na problémy zaděláno.

   A protože jste to vy, kdo udává směr v životě muže, ať si o tom chlapi myslí, co chtějí, je dobré je trochu i v tomto okamžiku zkorigovat. Tady je můj návod jak na něj: Nejdříve mu pohlaďte ego:" Máš tak krásnou kůži...." A pak přidejte doporučení:" A hladila bych tě od rána do večera, kdyby byla ještě vyživená a voňavá." A dodejte tip: "Zkus si po sprše dát tenhle scrub (MARK for HIM after GYM).  Můžeš si ho šoupnout na tělo i obličej. Stačí chvilka, uděláš něco pro své tělo a ještě k tomu budeš k zulíbání, lásko!" 

 ..... a uvidíte, jaká kouzla se budou dít. Napište mi o tom pak nějakou story. Budu se těšit!

Váš MARK

P.S. A víte, že MARK for HIM after GYM vyvinutý právě muži pro muže, je super například po fitku? Krásně uvolní celé tělo, hlavně zregeneruje svaly a hydratuje pokožku. Potěšte svého nejdražšího neotřelým dárkem :-)

 English   Deutsch   Slovensky   Magyar