Chlapská péče. Správný chlap ví jak na to :-).

květen 19, 2017 0 komentů

Chlapská péče. Správný chlap ví jak na to :-).

Ahoj krásky,

dnes jsem se rozhodl, že vám řeknu něco o nás, chlápcích. O těch, co trochu přemýšlejí nad svým zevnějškem, nad jeho údržbou, a co si rozhodně nemyslí, že správný chlap má vonět potem a pivem. Ano, bohužel i takoví "hipíci" ještě mezi námi žijí, to bys ses divila...

Takže pojďme k věci: Naštěstí už stále více mužů používá kromě sprchového gelu a šampónu i deodorant. To je skvělá zpráva, zvlášt teď v jarních a letních měsících.  A ještě fantastičtější je to, že ti pokrokovější používají i parfém, kolínskou nebo toaletní vodu. 

Já bych chtěl být ještě o krok dál a rád bych jim, prostřednictvím vás, doporučil i  nějakou tu pleťovou a tělovou kosmetiku. O ženské pokožce toho bylo napsáno mraky, ale co vlastně víme o mužské pleti?

Mužská kůže je především jiná než ta ženská. je pevnější, hutnější a obsahuje více kolagenu. Proto pomaleji stárneme, máme méně vrásek a často nám i ty vrásky paradoxně přidají na sexapealu, což je teda  fakt vrchol nespravedlnosti, to samozřejmě vím. Na druhou stranu, máme pleť dvakrát mastnější než ženy, proto je náchylnější k nedokonalostem.  Při každém holení se připravujeme o vzácný kožní film, a tak stále bojujeme s kožním podrážděním, záněty a ztrátou hydratace. Když k tomu připočteme ještě nervy v práci, občas stresy  i doma, znečištěné ovzduší, máme na problémy zaděláno.

A protože jste to vy, kdo udává směr v životě muže, ať si o tom chlapi myslí, co chtějí, je dobré je trochu i v tomto okamžiku zkorigovat. Tady je můj návod jak na něj: Nejdříve mu pohlaďte ego:" Máš tak krásnou kůži...." A pak přidejte doporučení:" A hladila bych tě od rána do večera, kdyby byla ještě vyživená a voňavá." A dodejte tip: "Zkus si po sprše dát tenhle scrub (MARK for HIM after GYM).  Můžeš si ho šoupnout na tělo i obličej. Stačí chvilka, uděláš něco pro své tělo a ještě k tomu budeš k zulíbání, lásko!" 

 ..... a uvidíte, jaká kouzla se budou dít. Napište mi o tom pak nějakou story. Budu se těšit!

Váš MARK

P.S.: A víte, že MARK for HIM after GYM vyvinutý právě muži pro muže, je super například po fitku? Krásně uvolní celé tělo, hlavně zregeneruje svaly a hydratuje pokožku. Potěšte svého nejdražšího neotřelým dárkem :-)
Též v Novinky

Co by neměl (a naopak měl) obsahovat kvalitní sprchový gel?
Co by neměl (a naopak měl) obsahovat kvalitní sprchový gel?

červen 21, 2024 0 komentů

Čtete-li tento článek, pravděpodobně se začínáte více zajímat o složení sprchových gelů či šamponů, nebo Vás k článku přivedly problémy s pokožkou nebo vlasy. Každopádně jsme rádi, že Vás toto téma zajímá a budeme se snažit poskytnout Vám cenné informace 😊

Více..

Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?
Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?

duben 11, 2024 0 komentů

Patříte mezi lidi, kteří se vyhýbají používání olejů v péči o pleť? Nebo jste jen zatím neobjevili jejich kouzlo? Důvodem poměrně častého vyhýbání se pleťovým olejům je obvykle mastná pleť, akné, sklon k ucpávání pórů nebo jen nevědomost, jak mohou být oleje pro pokožku prospěšné. Výsledkem je však bohužel to, že se takto zbytečně připravujeme o řadu fantastických výhod, které oleje s sebou přinášejí.

Více..

Proč je důležité pH v šamponech?
Proč je důležité pH v šamponech?

březen 20, 2024 0 komentů

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč některé šampony zanechávají ve vlasech úžasný pocit čistoty, lehkosti a zklidněné pokožky, zatímco jiné byste po prvním použití nejraději vyhodili do koše? Důvodem může být pH šamponu – jedno z tajemství šťastné pokožky hlavy a půvabných vlasů.

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar