Chlapská péče. Správný chlap ví jak na to :-).

květen 19, 2017 0 komentů

Chlapská péče. Správný chlap ví jak na to :-).

Ahoj krásky,

dnes jsem se rozhodl, že vám řeknu něco o nás, chlápcích. O těch, co trochu přemýšlejí nad svým zevnějškem, nad jeho údržbou, a co si rozhodně nemyslí, že správný chlap má vonět potem a pivem. Ano, bohužel i takoví "hipíci" ještě mezi námi žijí, to bys ses divila...

Takže pojďme k věci: Naštěstí už stále více mužů používá kromě sprchového gelu a šampónu i deodorant. To je skvělá zpráva, zvlášt teď v jarních a letních měsících.  A ještě fantastičtější je to, že ti pokrokovější používají i parfém, kolínskou nebo toaletní vodu. 

Já bych chtěl být ještě o krok dál a rád bych jim, prostřednictvím vás, doporučil i  nějakou tu pleťovou a tělovou kosmetiku. O ženské pokožce toho bylo napsáno mraky, ale co vlastně víme o mužské pleti?

Mužská kůže je především jiná než ta ženská. je pevnější, hutnější a obsahuje více kolagenu. Proto pomaleji stárneme, máme méně vrásek a často nám i ty vrásky paradoxně přidají na sexapealu, což je teda  fakt vrchol nespravedlnosti, to samozřejmě vím. Na druhou stranu, máme pleť dvakrát mastnější než ženy, proto je náchylnější k nedokonalostem.  Při každém holení se připravujeme o vzácný kožní film, a tak stále bojujeme s kožním podrážděním, záněty a ztrátou hydratace. Když k tomu připočteme ještě nervy v práci, občas stresy  i doma, znečištěné ovzduší, máme na problémy zaděláno.

A protože jste to vy, kdo udává směr v životě muže, ať si o tom chlapi myslí, co chtějí, je dobré je trochu i v tomto okamžiku zkorigovat. Tady je můj návod jak na něj: Nejdříve mu pohlaďte ego:" Máš tak krásnou kůži...." A pak přidejte doporučení:" A hladila bych tě od rána do večera, kdyby byla ještě vyživená a voňavá." A dodejte tip: "Zkus si po sprše dát tenhle scrub (MARK for HIM after GYM).  Můžeš si ho šoupnout na tělo i obličej. Stačí chvilka, uděláš něco pro své tělo a ještě k tomu budeš k zulíbání, lásko!" 

 ..... a uvidíte, jaká kouzla se budou dít. Napište mi o tom pak nějakou story. Budu se těšit!

Váš MARK

P.S.: A víte, že MARK for HIM after GYM vyvinutý právě muži pro muže, je super například po fitku? Krásně uvolní celé tělo, hlavně zregeneruje svaly a hydratuje pokožku. Potěšte svého nejdražšího neotřelým dárkem :-)
Též v Novinky

Kofein v šamponu - může skutečně podpořit růst vlasů?
Kofein v šamponu - může skutečně podpořit růst vlasů?

únor 09, 2024 0 komentů

Chcete, aby vaše vlasy byly silnější, zdravější a rychleji rostly? Nejste sami. Pravděpodobně jste již slyšeli o různých "zaručených" receptech na růst vlasů, ale po mnoha zklamáních zůstáváte skeptičtí.

Více..

Péče o pleť v zimě
Péče o pleť v zimě

leden 19, 2024 0 komentů

I vám se zdá, že vaše pleť během zimy jaksi ztratila jas? Je na dotek suchá, matná a možná i jemně podrážděná? Pleť totiž během zimy ztrácí velmi důležitou hydrataci. Proč tomu tak je?

 

Více..

Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?
Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?

listopad 20, 2023 0 komentů

Krása a mládí jsou dary, které nám příroda dává jako dočasné. Jak roky plynou, přichází čas, kdy se na naší pokožce začnou objevovat první vrásky a jiné známky stárnutí. Tento proces je přirozený a nezbytný, to však neznamená, že se s ním musíme jen tak smířit. Naopak, měli bychom vynaložit maximální úsilí na to, abychom o svou pleť dbali ještě více než dosud, abychom ji udrželi v té nejlepší kondici a zamezili předčasnému stárnutí. Jak tedy na to?

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar