Novinka v nabídce MARK face and body

červen 22, 2017 0 komentů

Novinka v nabídce MARK face and body

Ahoj,

víš, co je tady už tisíce let, co je zdraví prospěšné a co milujeme v podobě teplého nápoje? Tentokrát nemyslím na mnou i tebou milovanou kávu, ale myslím na zelený čaj (green tea).

Příznivé účinky zeleného čaje jsou srovnatelné s účinky kávy, některé je doplňují a jsou specifické pouze pro čaj. A protože chci tvé pokožce vždy dopřát jen to nejlepší, rozhodl jsem se, že ti přinesu speciální masku ze zeleného čaje Green Tea Face Mask. Díky ní si blahodárné účinky zeleného čaje bude moci vychutnat i tvá kůže.

Co je Green Tea Face Mask?

Jde o masku, která má podobu zeleného prášku. Aby se zaktivizovala, je nutné ji smíchat s vodou, nejlépe v dlani: zhruba jednu čajovou lžičku smíchej s trochou teplé vody. Postupným mícháním se prášek aktivizuje a vznikne pasta, kterou můžeš nanášet na tvář.

Pasta se nanáší na důkladně odlíčenou, umytou a vlhkou pokožku tváře. Oblast očí je potřeba vynechat. Masku nechej působit 3 - 5 minut a potom ji důkladně smyj vodou. Doporučuje se používat ji 2 až 3 krát do týdne.

Při aplikaci masky tě může překvapit její vůně. Je to produkt, který má výjimečné účinky na pleť a kvůli tomu se na pár minut vyplatí akceptovat i jeho netypickou vůni. Když to tak uděláš, tvoje pokožka bude zářit krásou a svěžestí. A to stojí za to!

Účinky zeleného čaje
Zkoumání zeleného čaje se věnovalo mnoho studií,a proto jsou jeho účinky zmapovány celkem podrobně. Díky jeho příznivým účinkům se zelený čaj začal používat i v kosmetickém průmyslu. A protože jde o přírodní surovinu, skvěle zapadá do mé nabídky.

Zelenému čaji se připisují i tyto pozitivní účinky:

  1. Antibakteriální a protizánětlivé - Zelený čaj je bohatý na antioxidanty a katechiny, které pokožku detoxikují, čistí, osvěžují a hydratují. Je vhodný i pro citlivou pokožku.
  2. Bojuje proti příznakům stárnutí - Antioxidanty, které jsou součástí zeleného čaje, obnovují kožní buňky. Proto je vhodný při boji proti příznakům stárnutí, jako jsou vrásky a pigmentové skvrny.
  3. Rozumí mastné pokožce - Zelený čaj stahuje póry, a proto přispívá k redukci kožního mazu.
  4. Eliminuje akné a černé tečky- Antibakteriální a protizánětlivé účinky zeleného čaje pomáhají při boji akné a černých teček.
  5. Zmírňuje otoky- Antioxidanty a taniny obsažené v zeleném čaji zužují cévy, a proto redukují otoky.
Káva nebo zelený čaj?
Na první pohled se může zdát, že kávu a zelený čaj není možné kombinovat. Opak je pravdou. Tady je několik možností:
  1. Pokud máš ráda jasné hranice i v kosmetice, odděl používání mých kávových peelingů a masky ze zeleného čaje. Masku aplikuj na tvář a na zbytek těla dej kávové peelingy. V tom případě bude i aplikace jednoduchá - klidně si v ten stejný den udělej masku na tvář a zbytek těla vyscrubuj.
  2. Pokud chceš své tváři dopřát kávu i zelený čaj, no problem. Doporučuji však masku a peeling na tvář aplikovat v různé dny. Pokud si dnes dáš Green Tea Face Mask, peeling na tvář použij o 2 nebo 3 dny později. Tvoje pokožka si tak bude moci účinky každého produktu užít v plné míře.
  3. Máš kromě tváře na těle i jinou oblast, kde tě trápí akné nebo černé tečky? Zkus aplikovat Green Tea face Mask i na tuto část. Uvidíš, že její příznivé účinky se projeví, ať už ji budeš dávat kamkoliv.
  4. Jsi striktní milovnice kávy nebo čaje a chceš zůstat svému oblíbenému produktu věrná? Žádný problém. Jen ty znáš své tělo nejlíp, tak mu dopřej přesně to,co mu vyhovuje a co mu udělá nejlépe, ať už jde o kávový scrub nebo o masku ze zeleného čaje.

Věřím, že tě tato novinka potěšila. Tak jsem zvědavý na tvůj názor. Napiš mi, budu moc rád.

Tvůj MARK
Též v Novinky

Kofein v šamponu - může skutečně podpořit růst vlasů?
Kofein v šamponu - může skutečně podpořit růst vlasů?

únor 09, 2024 0 komentů

Chcete, aby vaše vlasy byly silnější, zdravější a rychleji rostly? Nejste sami. Pravděpodobně jste již slyšeli o různých "zaručených" receptech na růst vlasů, ale po mnoha zklamáních zůstáváte skeptičtí.

Více..

Péče o pleť v zimě
Péče o pleť v zimě

leden 19, 2024 0 komentů

I vám se zdá, že vaše pleť během zimy jaksi ztratila jas? Je na dotek suchá, matná a možná i jemně podrážděná? Pleť totiž během zimy ztrácí velmi důležitou hydrataci. Proč tomu tak je?

 

Více..

Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?
Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?

listopad 20, 2023 0 komentů

Krása a mládí jsou dary, které nám příroda dává jako dočasné. Jak roky plynou, přichází čas, kdy se na naší pokožce začnou objevovat první vrásky a jiné známky stárnutí. Tento proces je přirozený a nezbytný, to však neznamená, že se s ním musíme jen tak smířit. Naopak, měli bychom vynaložit maximální úsilí na to, abychom o svou pleť dbali ještě více než dosud, abychom ji udrželi v té nejlepší kondici a zamezili předčasnému stárnutí. Jak tedy na to?

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar