Novinka v nabídce MARK face and body

červen 22, 2017 0 komentů

Novinka v nabídce MARK face and body

Ahoj,

víš, co je tady už tisíce let, co je zdraví prospěšné a co milujeme v podobě teplého nápoje? Tentokrát nemyslím na mnou i tebou milovanou kávu, ale myslím na zelený čaj (green tea).

Příznivé účinky zeleného čaje jsou srovnatelné s účinky kávy, některé je doplňují a jsou specifické pouze pro čaj. A protože chci tvé pokožce vždy dopřát jen to nejlepší, rozhodl jsem se, že ti přinesu speciální masku ze zeleného čaje Green Tea Face Mask. Díky ní si blahodárné účinky zeleného čaje bude moci vychutnat i tvá kůže.

Co je Green Tea Face Mask?

Jde o masku, která má podobu zeleného prášku. Aby se zaktivizovala, je nutné ji smíchat s vodou, nejlépe v dlani: zhruba jednu čajovou lžičku smíchej s trochou teplé vody. Postupným mícháním se prášek aktivizuje a vznikne pasta, kterou můžeš nanášet na tvář.

Pasta se nanáší na důkladně odlíčenou, umytou a vlhkou pokožku tváře. Oblast očí je potřeba vynechat. Masku nechej působit 3 - 5 minut a potom ji důkladně smyj vodou. Doporučuje se používat ji 2 až 3 krát do týdne.

Při aplikaci masky tě může překvapit její vůně. Je to produkt, který má výjimečné účinky na pleť a kvůli tomu se na pár minut vyplatí akceptovat i jeho netypickou vůni. Když to tak uděláš, tvoje pokožka bude zářit krásou a svěžestí. A to stojí za to!

Účinky zeleného čaje
Zkoumání zeleného čaje se věnovalo mnoho studií,a proto jsou jeho účinky zmapovány celkem podrobně. Díky jeho příznivým účinkům se zelený čaj začal používat i v kosmetickém průmyslu. A protože jde o přírodní surovinu, skvěle zapadá do mé nabídky.

Zelenému čaji se připisují i tyto pozitivní účinky:

  1. Antibakteriální a protizánětlivé - Zelený čaj je bohatý na antioxidanty a katechiny, které pokožku detoxikují, čistí, osvěžují a hydratují. Je vhodný i pro citlivou pokožku.
  2. Bojuje proti příznakům stárnutí - Antioxidanty, které jsou součástí zeleného čaje, obnovují kožní buňky. Proto je vhodný při boji proti příznakům stárnutí, jako jsou vrásky a pigmentové skvrny.
  3. Rozumí mastné pokožce - Zelený čaj stahuje póry, a proto přispívá k redukci kožního mazu.
  4. Eliminuje akné a černé tečky- Antibakteriální a protizánětlivé účinky zeleného čaje pomáhají při boji akné a černých teček.
  5. Zmírňuje otoky- Antioxidanty a taniny obsažené v zeleném čaji zužují cévy, a proto redukují otoky.
Káva nebo zelený čaj?
Na první pohled se může zdát, že kávu a zelený čaj není možné kombinovat. Opak je pravdou. Tady je několik možností:
  1. Pokud máš ráda jasné hranice i v kosmetice, odděl používání mých kávových peelingů a masky ze zeleného čaje. Masku aplikuj na tvář a na zbytek těla dej kávové peelingy. V tom případě bude i aplikace jednoduchá - klidně si v ten stejný den udělej masku na tvář a zbytek těla vyscrubuj.
  2. Pokud chceš své tváři dopřát kávu i zelený čaj, no problem. Doporučuji však masku a peeling na tvář aplikovat v různé dny. Pokud si dnes dáš Green Tea Face Mask, peeling na tvář použij o 2 nebo 3 dny později. Tvoje pokožka si tak bude moci účinky každého produktu užít v plné míře.
  3. Máš kromě tváře na těle i jinou oblast, kde tě trápí akné nebo černé tečky? Zkus aplikovat Green Tea face Mask i na tuto část. Uvidíš, že její příznivé účinky se projeví, ať už ji budeš dávat kamkoliv.
  4. Jsi striktní milovnice kávy nebo čaje a chceš zůstat svému oblíbenému produktu věrná? Žádný problém. Jen ty znáš své tělo nejlíp, tak mu dopřej přesně to,co mu vyhovuje a co mu udělá nejlépe, ať už jde o kávový scrub nebo o masku ze zeleného čaje.

Věřím, že tě tato novinka potěšila. Tak jsem zvědavý na tvůj názor. Napiš mi, budu moc rád.

Tvůj MARK
Též v Novinky

Citlivá pleť: jak o ni správně pečovat a jaké aktivní látky zvolit?
Citlivá pleť: jak o ni správně pečovat a jaké aktivní látky zvolit?

září 22, 2023 0 komentů

Existuje nespočet typů pleti, z nichž každý má své jedinečné potřeby a výzvy. Dnes se zaměříme na jednu z nejnáročnějších – citlivou pleť. Možná jste právě Vy jeden z těch, kteří denně zažívají nepohodlí jako pálení, svědění či zarudnutí pokožky z různých příčin. Nebo Vás trápí diagnóza jako ekzém, rosacea nebo kuperóza? Pokud jste se našli v těchto řádcích, tento příspěvek je určen právě Vám.

Více..

Testování produktů na citlivé pleti - recenze
Testování produktů na citlivé pleti - recenze

září 22, 2023 0 komentů

V rámci nedávné výzvy k testování našich produktů se zapojilo několik z Vás. Odkryli jste nám své příběhy a my Vám děkujeme za obrovskou důvěru, otevřenost a možnost být součástí Vaší denní rutiny.

Více..

Jak bojovat proti vypadání vlasů: efektivní řešení pro podporu růstu
Jak bojovat proti vypadání vlasů: efektivní řešení pro podporu růstu

květen 28, 2023 0 komentů

Padání vlasů je problém, který trápí mnohé z nás bez ohledu na pohlaví či věk. V dnešním článku se podíváme na příčiny vypadávání vlasů, možnosti léčby padání a způsoby prevence tohoto nepříjemného jevu.

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar