Co dělat, aby se za vámi na dovolené všichni otáčeli

červen 16, 2017 0 komentů

Co dělat, aby se za vámi na dovolené všichni otáčeli

Ahoj krásko,

už sice i u nás máme pěkně hot počasí, ale dovolená někde v ráji u moře, je jiný level. A i když tam budeš mentálně i fyzicky odpočívat, určitě bys měla svým vytuněným zevnějškem oslovit co nejvíc mužů a koneckonců, i žen. Co pro to musíš udělat? Prostě se dát malinko do kupy.

Na hrdinské činy už teď není čas, zvlášť pokud máš dovolenou před nosem, takže na hubnutí nějakých pěti kil teď nemysli. Důležité je prodat to, co máš, takže opečovat obličej, vlasy, nehty, vyhladit a odepilovat tělíčko, přidat zlehka samoopalovák a můžeš vyrazit.

1) Čistý a "zavodněný" obličej

V létě více než kdy jindy je pleť žíznivá, stejně jako my. Takže kromě pravidelného čištění a peelingů potřebuje častější aplikaci masek a vhodně vybranou hydratační péči. Na čištění i odlíčení je skvělý hydrofilní olej, který ti pleť geniálně vyživí.

Pak zkus určitě můj MARK face scrub, ale taky MARK Coffe Lips, protože rty budou potřebovat na slunci, ve větru a u vody extra pečlivou péči (oba produkty si zabal do kufru, budeš na moje doporučení vzpomínat).

Výhodou mých scrubů, jak už určitě víš, je to, že svými ingrediencemi obličej samy zhydratují, takže už moc nepotřebuješ žádnou další péči. Pokud jsi ale mega citlivka se super suchou pletí, vyzkoušej třeba i můj MARK organic oil.

2) Hydrataci potřebuje i vaše hříva

Slunce a vítr nám v létě denně vlasy vysušují a šisují, proto i ony potřebují kromě klasické péče - šampón, kondicionér, stylingové přípravky, také hydratační mlhy nebo spreje a častější nanášení hydratačních masek, které zároveň udrží odstíny u barvených vlasů a nestane se nám, že budou vlasy zplihlé, suché, krepaté a u barvených blondýnek třeba brčálově zelené, protože k tomu má slunce v kombinaci se slanou mořskou vodou, tendenci.

3) Ruce, nohy, nehty

O pedikúře jsem obsáhle psal v mém minulém blogu, takže Tě dnes nechci zdržovat. Víš, kam se lidé dívají při prvním kontaktu nejčastěji? Do očí a na ruce. A tak je třeba je mít krásné a hebké, Proto i je pořádně promazávej, klidně několikrát za den a používej naši letní limitku MARK Coffee Watermelon. A samozřejmě dbej i o kůžičku kolem nehtů, hezky zastřižené nehty a případně o jejich jemné nalakování.

4) Dej si mě na celé tělo

Abys měla tělíčko k zulíbání, je třeba ho zbavit chloupků, vyhladit a zhydratovat. Takže se obuj do depilace jakýmkoliv způsobem,který ti vyhovuje a pak se do mě obal. Můžeš vybírat, jaký MARK scrub Ti vyhovuje a voní. A protože budeš peelingovat mnou, už zase nepotřebuješ žádné další mazání, zvládnu všechno za ostatní.

5) Slunce v tubě zařídí zeštíhlení

Pokud chceš opticky zúžit své tělo, vyhraj si se sluncem v tubě. Samoopalovací mléka, pěny, vodu, gely nanášejte na umytou, oholenou, suchou kůži. Dávej pozor na běžně vysušenější plochy, jakými jsou kolena nebo lokty. Tyhle místa předtím zvláčni krémem, jinak tam budeš mít tmavší plochy. Po akci se hned neoblékej, my chlapi se na vás, když jste nahé, rádi díváme. Do svého outfitu skoč minimálně patnáct minut po aplikaci samoopalováku.

Doufám, že Ti moje dnešní rady byly k něčemu, a že se jimi inspiruješ.

Krásné léto a vydařenou dovolenou :-)

Tvůj MARK
Též v Novinky

Jak bojovat proti vypadání vlasů: efektivní řešení pro podporu růstu
Jak bojovat proti vypadání vlasů: efektivní řešení pro podporu růstu

květen 28, 2023 0 komentů

Padání vlasů je problém, který trápí mnohé z nás bez ohledu na pohlaví či věk. V dnešním článku se podíváme na příčiny vypadávání vlasů, možnosti léčby padání a způsoby prevence tohoto nepříjemného jevu.

Více..

Zklidnění pro citlivou a seboreickou pokožku hlavy
Zklidnění pro citlivou a seboreickou pokožku hlavy

leden 07, 2023 0 komentů

Časté mytí šamponem je důležitým predisponujícím faktorem pro zvýšenou citlivost pokožky hlavy, která může být způsobena poruchou bariérové funkce v důsledku nadměrné transepidermální ztráty vody. To následně umožňuje zvýšenou expozici tenzidu, což znamená, že pokožka najednou reaguje citlivě i na šampony, které dosud akceptovala. Jednodušeji řečeno - časté mytí vlasů každý den, nebo více než 2 krát týdně může být na škodu.

Více..

Kontroverzní silikony – existuje zdravá alternativa?
Kontroverzní silikony – existuje zdravá alternativa?

září 22, 2022 0 komentů

Zda produkt obsahuje silikony, zjistíme podle seznamu složek-INCI a snadno je identifikujeme, protože většina z nich končí na -cone, -conol nebo -xane. Některé z nejčastějších, které lze nalézt, jsou:

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar