Co dělat, aby se za vámi na dovolené všichni otáčeli

červen 16, 2017 0 komentů

Co dělat, aby se za vámi na dovolené všichni otáčeli

Ahoj krásko,

už sice i u nás máme pěkně hot počasí, ale dovolená někde v ráji u moře, je jiný level. A i když tam budeš mentálně i fyzicky odpočívat, určitě bys měla svým vytuněným zevnějškem oslovit co nejvíc mužů a koneckonců, i žen. Co pro to musíš udělat? Prostě se dát malinko do kupy.

Na hrdinské činy už teď není čas, zvlášť pokud máš dovolenou před nosem, takže na hubnutí nějakých pěti kil teď nemysli. Důležité je prodat to, co máš, takže opečovat obličej, vlasy, nehty, vyhladit a odepilovat tělíčko, přidat zlehka samoopalovák a můžeš vyrazit.

1) Čistý a "zavodněný" obličej

V létě více než kdy jindy je pleť žíznivá, stejně jako my. Takže kromě pravidelného čištění a peelingů potřebuje častější aplikaci masek a vhodně vybranou hydratační péči. Na čištění i odlíčení je skvělý hydrofilní olej, který ti pleť geniálně vyživí.

Pak zkus určitě můj MARK face scrub, ale taky MARK Coffe Lips, protože rty budou potřebovat na slunci, ve větru a u vody extra pečlivou péči (oba produkty si zabal do kufru, budeš na moje doporučení vzpomínat).

Výhodou mých scrubů, jak už určitě víš, je to, že svými ingrediencemi obličej samy zhydratují, takže už moc nepotřebuješ žádnou další péči. Pokud jsi ale mega citlivka se super suchou pletí, vyzkoušej třeba i můj MARK organic oil.

2) Hydrataci potřebuje i vaše hříva

Slunce a vítr nám v létě denně vlasy vysušují a šisují, proto i ony potřebují kromě klasické péče - šampón, kondicionér, stylingové přípravky, také hydratační mlhy nebo spreje a častější nanášení hydratačních masek, které zároveň udrží odstíny u barvených vlasů a nestane se nám, že budou vlasy zplihlé, suché, krepaté a u barvených blondýnek třeba brčálově zelené, protože k tomu má slunce v kombinaci se slanou mořskou vodou, tendenci.

3) Ruce, nohy, nehty

O pedikúře jsem obsáhle psal v mém minulém blogu, takže Tě dnes nechci zdržovat. Víš, kam se lidé dívají při prvním kontaktu nejčastěji? Do očí a na ruce. A tak je třeba je mít krásné a hebké, Proto i je pořádně promazávej, klidně několikrát za den a používej naši letní limitku MARK Coffee Watermelon. A samozřejmě dbej i o kůžičku kolem nehtů, hezky zastřižené nehty a případně o jejich jemné nalakování.

4) Dej si mě na celé tělo

Abys měla tělíčko k zulíbání, je třeba ho zbavit chloupků, vyhladit a zhydratovat. Takže se obuj do depilace jakýmkoliv způsobem,který ti vyhovuje a pak se do mě obal. Můžeš vybírat, jaký MARK scrub Ti vyhovuje a voní. A protože budeš peelingovat mnou, už zase nepotřebuješ žádné další mazání, zvládnu všechno za ostatní.

5) Slunce v tubě zařídí zeštíhlení

Pokud chceš opticky zúžit své tělo, vyhraj si se sluncem v tubě. Samoopalovací mléka, pěny, vodu, gely nanášejte na umytou, oholenou, suchou kůži. Dávej pozor na běžně vysušenější plochy, jakými jsou kolena nebo lokty. Tyhle místa předtím zvláčni krémem, jinak tam budeš mít tmavší plochy. Po akci se hned neoblékej, my chlapi se na vás, když jste nahé, rádi díváme. Do svého outfitu skoč minimálně patnáct minut po aplikaci samoopalováku.

Doufám, že Ti moje dnešní rady byly k něčemu, a že se jimi inspiruješ.

Krásné léto a vydařenou dovolenou :-)

Tvůj MARK
Též v Novinky

Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?
Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?

duben 11, 2024 0 komentů

Patříte mezi lidi, kteří se vyhýbají používání olejů v péči o pleť? Nebo jste jen zatím neobjevili jejich kouzlo? Důvodem poměrně častého vyhýbání se pleťovým olejům je obvykle mastná pleť, akné, sklon k ucpávání pórů nebo jen nevědomost, jak mohou být oleje pro pokožku prospěšné. Výsledkem je však bohužel to, že se takto zbytečně připravujeme o řadu fantastických výhod, které oleje s sebou přinášejí.

Více..

Proč je důležité pH v šamponech?
Proč je důležité pH v šamponech?

březen 20, 2024 0 komentů

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč některé šampony zanechávají ve vlasech úžasný pocit čistoty, lehkosti a zklidněné pokožky, zatímco jiné byste po prvním použití nejraději vyhodili do koše? Důvodem může být pH šamponu – jedno z tajemství šťastné pokožky hlavy a půvabných vlasů.

Více..

Zatočte s celulitidou změnou životního stylu
Zatočte s celulitidou změnou životního stylu

březen 01, 2024 0 komentů

Milé dámy,

 

následující článek patří Vám. Celulitida je totiž (bohužel) většinou problémem žen. Na vině je hormon estrogen, který je u mužů zastoupen minimálně.

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar