MARKovi Valentýnské tipy na dáreček <3


Ahoj moje krásky,

lásku si vzájemně máme dokazovat každý den, no pomalu, ale jistě, se blížíme k nejzamilovanějšímu dni v roce. 14. 2. je už skoro za dveřmi. V obchodech na nás útočí, růžová a červená barva, všude samá srdíčka, lásce se jednoduše nedá utéci. Pokud jsi náhodou single, tak tento den nemusíš řešit a navrhuji Ti, abychom Valentýna strávili spolu ve vaně ;-). Prý jsem dobrý společník a neodolatelně voním. Pokud jsi ale ve vztahu a nevíš jak potěšit svého drahého, co mu dát z lásky, možná to budu právě já, kdo Tě k výběru toho správného dárku inspiruje.

Pokud bych byl workoholik a hodně času trávil v práci, radost by mně udělala romantická masáž, večer při svíčkách. Tvoje přítomnost k tomu by byla samozřejmě nutností :-)

Pokud bych byl sportovní typ, rád cvičil, staral se neustále o svoje tělo, nejvíce by mě potěšilo, abys nějaký čas cvičila se mnou. Pokud bys byla u mě, cvičilo by se mě nádherně a k tomu bychom spolu trávili více času.

Jako muže starající se ho o svůj vzhled, by mě potěšilo jakékoliv nevšední překvapení tkající se péče o tělo. Co takhle můj nový scrub pro muže FOR HIM - AFTER GYM. Čokoládovo-peppermintová vůně ho určitě zaujme a můžete si scrubování užít spolu ve sprše. Speciálně na Valentýna mám pro Tebe na webu produkt Valentýnská nabídka pro Tebe i pro něho.

Krásko, co povíš na tandemový seskok nebo bungee jumping? Jsem pro adrenalin, pojďme na to společně.

Romantického muže potěší jednoduše krásný večer s Tebou. Procházka, večerře, společná vana…

Muže cestovatele by jako valentýnský dárek potěšil víkendový výlet, poznávání nových míst, měst a možná i států. Co na to povíš? Jdeme balit kufry? Spojíme romantiku s cestováním.

Pokud jsi nenašla správný tip na dárek, ani v jedné z možností, tak Ti poskytnu univerzální dárek, který potěší určitě každého muže a můžeš mu v něm splnit i ta nejtajnější přání nebo tužby. Ve velkých supermarketech můžeš zakoupit pohlednici/přání typu Valentýnské kupónové knížky. Obsahuje různé kupóny jak například kupón na masáž, na dlouhý polibek, nebo snídani do postele. Takovou kupónovou knížku zvládneš svojí lásce vyrobit i Ty doma a to podle vlastní představy. Můžeš do něj zakombinovat i fotky, či cokoliv tajného a výjimečného :)

Věřím, že jsem Tě inspiroval k výběru toho správného dárku a taktéž věřím,  že 14-tý Únor pro Tebe bude den plný lásky.

Tvůj Mark <3

 

 

 

 

 

 English   Deutsch   Slovensky   Magyar