MARK face scrub a krásná pleť tváře :)

MARK face scrub a krásná pleť tváře :)

25 Ledna, 2017

Ahoj,

pokud jsi jedna z těch, která začala svůj boj s problematickou pletí, ale stále se jí nějak nedaří boj vyhrát, určitě oceníš moji SOS pomoc. Drobné nedokonalosti se čas od času objeví na pleti každého z nás. V zimních měsících se navíc stav pleti často zhoršuje. Přetopené místnosti, auta, nákupní centra a venku -10 °C. Teplotní rozdíly a suchý přetopený vzduch nedělají pokožce vůbec dobře. Nadměrná mastnota, červené flíčky, kolotoč vyrážek či napjatá, svrbící a suchá pokožka. Stav pleti ovlivňuje hodně faktorů, např. klimatizace, ale i stres, hormonální nerovnováha či nevhodný způsob stravování. Pokud zoufale zkoušíš všechny způsoby jak pleti navrátit svěžest a výsledek stále nepřichází, hlásím se s chutí pomoci já. Jsem odhodlaný, a pokud mi dáš šanci, pokusím se vrátit tvoji pleť do rovnováhy.

Sbohem dehydratovaná a suchá pokožko!

Pokožka našeho těla je před vnějším prostředím chráněna vrchní vrstvou epidrmu, složeného z kožního mazu, vody a různých organických sloučenin. Chrání naše tělo před škodlivými bakteriemi. Pokud je ochranná bariéra narušená, pokožka si nedokáže tvořit potřebné zásoby, přestává plnit svoji funkci a stává se suchou. A tady přicházím na pomoc já.

Správná hygiena.

Pokud si i Ty ráda dopřáváš pořádně horkou sprchu, která Tě, pokud si vymrzlá krásně prohřeje, měla bys zbystřit. Tento příjemný, očistný rituál je jednou z hlavních příčin poškození ochranné kožní bariéry. Teplota vody by neměla přesáhnout 35 °C ! Pokud je pokožka příliš suchá, vůbec se nedoporučuje používat sprchové gely, ale raději je nahradit sprchovým olejem. Uf. Se mnou to máš naštěstí 2v1 :-)

Akné a mastná pleť.

Nepěkné akné a mastná pleť nejsou jen záležitostí puberty. Jak už sis možná přečetla v  blogu Zbav se konečně akné! , jejich příčin může být hodně. Od genetických dispozicí, až po stres či různé záněty. Hodně z vás se mi svěřilo, že vás trápí různé nedokonalosti pleti a žádali jste mě o radu, jak na ně. Proto jsem dlouho přemýšlel a připravil pro vás MARK face scrub Tea tree & Jojoba, který je vyvinut speciálně pro potřeby problematické pleti. Díky kombinaci kávy a kvalitních přírodních ingrediencí, tvoji pleť zbaví nečistot a nedokonalostí, navíc ji i vyživí, dokonale hydratuje a zjemní.

Kromě tradičních ingrediencí, které najdeš v každém mém balení scrubu, můj nový kávový peeling navíc obsahuje výživný jojobový, avokádový olej a esenciální oleje z grepu a tea tree. Tea tree esenciální olej má bakteriální účinky, čímž zabraňuje tvorbě akné a zvýšené tvorbě mazu. Grapefruitový esenciální olej pleť nádherně očistí. Starostlivě vybrané složky pleť vyhladí a omladí, působí hojivě, antibakteriálně a regeneračně.

Protože jde o první scrub na tvář, jeho konzistence je jemná, přizpůsobená pokožce tváře, ale zároveň dokonale odstraní odumřelé kožní buňky a prokrví pokožku. Doporučuji ho používat i jako masku na tvář, v tom případě si ho jen jemně nanes na vlhkou pokožku tváře a nech působit delší čas (do 20 minut). Dávej pozor na okolí očí, pokud jsi citlivější.

Pokud jsi mě ještě nevyzkoušela, neváhej! Těším se na Tvoje reakce a fotky před a po použití, abych věděl, jak jsem pomohl. To je pro mě totiž ta největší odměna !

Příjemné scrubovaní :)

Tvůj MARK
Také v sekci Novinky

Když vůně léčí
Když vůně léčí

14 Května, 2019

Aromaterapie je forma alternativní medicíny, která léčí pomocí přírodních olejů extrahovaných z květů, listů či kořenů rostlin, nazývaných také esenciální oleje. Jejich výrazná vůně pozitivně působí na tělo i mysl. Používají se na zlepšení imunity, proti zánětům a infekcím jako přírodní antivirotika, na úlevu od bolesti a jako antidepresivum na zlepšení nálady. 

Vice..

Rozumíš své pokožce?
Rozumíš své pokožce?

07 Května, 2019

Pokožka jako největší orgán těla, vnímá velmi citlivě vše co se děje v našem těle. Možná i nyní se ti snaží něco naznačit - pleť je mastnější nebo naopak sušší než obvykle, nezáří tak jako dříve, vytvořilo se ti hodně černých teček nebo vyrážek, je zarudlá, podrážděná nebo oteklá. Právě na tyto projevy pokožky si třeba dávat pozor a správně je umět číst.

Vice..

Během k vysněné postavě
Během k vysněné postavě

02 Května, 2019

Jak postupně odhazujeme vrstvy oblečení, začíná se dostavovat pocit, že by možná chtělo trochu zapracovat na postavě, než ji vystavíme v plavkách. Využijte toho, že svěží jarní vzduch dodává motivaci i chuť vyrazit ven a hýbat se.

Vice..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Slovensky   Magyar   Polska   България