K nákupu nad 600 Kč MARK scrub (100g) ZDARMA

MARK face scrub a krásná pleť tváře :)

MARK face scrub a krásná pleť tváře :)

25 Ledna, 2017

Ahoj,

pokud jsi jedna z těch, která začala svůj boj s problematickou pletí, ale stále se jí nějak nedaří boj vyhrát, určitě oceníš moji SOS pomoc. Drobné nedokonalosti se čas od času objeví na pleti každého z nás. V zimních měsících se navíc stav pleti často zhoršuje. Přetopené místnosti, auta, nákupní centra a venku -10 °C. Teplotní rozdíly a suchý přetopený vzduch nedělají pokožce vůbec dobře. Nadměrná mastnota, červené flíčky, kolotoč vyrážek či napjatá, svrbící a suchá pokožka. Stav pleti ovlivňuje hodně faktorů, např. klimatizace, ale i stres, hormonální nerovnováha či nevhodný způsob stravování. Pokud zoufale zkoušíš všechny způsoby jak pleti navrátit svěžest a výsledek stále nepřichází, hlásím se s chutí pomoci já. Jsem odhodlaný, a pokud mi dáš šanci, pokusím se vrátit tvoji pleť do rovnováhy.

Sbohem dehydratovaná a suchá pokožko!

Pokožka našeho těla je před vnějším prostředím chráněna vrchní vrstvou epidrmu, složeného z kožního mazu, vody a různých organických sloučenin. Chrání naše tělo před škodlivými bakteriemi. Pokud je ochranná bariéra narušená, pokožka si nedokáže tvořit potřebné zásoby, přestává plnit svoji funkci a stává se suchou. A tady přicházím na pomoc já.

Správná hygiena.

Pokud si i Ty ráda dopřáváš pořádně horkou sprchu, která Tě, pokud si vymrzlá krásně prohřeje, měla bys zbystřit. Tento příjemný, očistný rituál je jednou z hlavních příčin poškození ochranné kožní bariéry. Teplota vody by neměla přesáhnout 35 °C ! Pokud je pokožka příliš suchá, vůbec se nedoporučuje používat sprchové gely, ale raději je nahradit sprchovým olejem. Uf. Se mnou to máš naštěstí 2v1 :-)

Akné a mastná pleť.

Nepěkné akné a mastná pleť nejsou jen záležitostí puberty. Jak už sis možná přečetla v  blogu Zbav se konečně akné! , jejich příčin může být hodně. Od genetických dispozicí, až po stres či různé záněty. Hodně z vás se mi svěřilo, že vás trápí různé nedokonalosti pleti a žádali jste mě o radu, jak na ně. Proto jsem dlouho přemýšlel a připravil pro vás MARK face scrub Tea tree & Jojoba, který je vyvinut speciálně pro potřeby problematické pleti. Díky kombinaci kávy a kvalitních přírodních ingrediencí, tvoji pleť zbaví nečistot a nedokonalostí, navíc ji i vyživí, dokonale hydratuje a zjemní.

Kromě tradičních ingrediencí, které najdeš v každém mém balení scrubu, můj nový kávový peeling navíc obsahuje výživný jojobový, avokádový olej a esenciální oleje z grepu a tea tree. Tea tree esenciální olej má bakteriální účinky, čímž zabraňuje tvorbě akné a zvýšené tvorbě mazu. Grapefruitový esenciální olej pleť nádherně očistí. Starostlivě vybrané složky pleť vyhladí a omladí, působí hojivě, antibakteriálně a regeneračně.

Protože jde o první scrub na tvář, jeho konzistence je jemná, přizpůsobená pokožce tváře, ale zároveň dokonale odstraní odumřelé kožní buňky a prokrví pokožku. Doporučuji ho používat i jako masku na tvář, v tom případě si ho jen jemně nanes na vlhkou pokožku tváře a nech působit delší čas (do 20 minut). Dávej pozor na okolí očí, pokud jsi citlivější.

Pokud jsi mě ještě nevyzkoušela, neváhej! Těším se na Tvoje reakce a fotky před a po použití, abych věděl, jak jsem pomohl. To je pro mě totiž ta největší odměna !

Příjemné scrubovaní :)

Tvůj MARK
Také v sekci Novinky

Návod, jak sbalit kufry a na nic nezapomenout
Návod, jak sbalit kufry a na nic nezapomenout

22 Března, 2019

Také hned s prvními jarními paprsky začínáte přemýšlet nad letní dovolenou? Nebo alespoň nad prodlouženým víkendem v některé evropské metropoli? Ať už je váš plán jakýkoli, nepodceňte kvalitní přípravu, aby chvilky vytouženého oddechu nekazil stres. Abych vám ušetřil čas, přináším seznam must-have věcí, na které byste před žádnou dovolenou neměli zapomenout.

Vice..

Proč jsou oleje základem účinné kosmetiky?
Proč jsou oleje základem účinné kosmetiky?

08 Března, 2019

V péči o zdraví a čistotu pokožky se živočišné tuky a rostlinné oleje používají už celá staletí. Tuky byly také důležitou součástí tradiční medicíny - máslo, lůj či rybí tuk sa používaly na popáleniny, opary, popraskanou kůži, revmatické bolesti, vředy či záněty a zároveň sloužily jako základ mastí a obkladů, aby se léčivé látky z bylinek dobře rozpustily v tucích a snadno pronikaly do pokožky.

Vice..

Sprcha versus koupel: Co byste měli vědět?
Sprcha versus koupel: Co byste měli vědět?

01 Března, 2019

Horká sprcha v zimě, ledová v létě je tak příjemná. O dlouhé relaxační koupeli ve vaně ani nemluvě. Jenže přílišné koupání kůži moc neprospívá. Je tedy důležité vědět, jak často si pobyt ve sprše nebo vaně dopřát, a jak zamezit tomu, aby voda pokožku nezdravě vysušovala.

Vice..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Slovensky   Magyar   Polska   България