Zbav se konečně akné!


 

Ahoj,

neznám nikoho kolem sebe, kdo by se v určitém věku netrápil s akné a mnohé trápí akné celoživotně :-( .

Co vlastně akné je a jak vzniká? Věděla jsi, že akné postihuje až 85% lidí ve věku 11 až 30 roků? A asi 3% lidí se s akné potýkají i ve věku starším 30- ti let. Na akné se neumírá, ale to trápení s ním, je někdy úmorné. Akné je zánětlivé onemocnění mazových žláz, které se nejčastěji projeví na místech s největším počtem mazových žláz, (na tváři, horní části hrudníku). Není výjimkou, že se může vyskytnout i na ramenech a celých zádech. Pro akné jsou charakteristické uhry, vřídky, pupínky, červené vyrážky a cysty.

Než se akné zbavíte, potrvá to dlouhý čas. Dejte pozor na správnou léčbu, protože nesprávná léčba, může na kůži zanechat nepříjemné vzpomínky na toto období v podobě jizev.

Důvodů vzniku akné může být vícero:

   • Genetická dispozice
   • Hormonální vlivy
   • Baktérie
   • Zvýšená produkce mazu
   • Zánět
   • Špatné stravovací návyky 

 

Když trpíte akné, doporučuje se, aby strava byla vyvážená, lehce stravitelná, se sníženým obsahem tuků a cukrů. Nezapomínejte ani na vitamíny, které se nacházejí v ovoci a zelenině a důležitý je pitný režim. Ale to jsou obecně známé věci, které pomáhají v boji s většinou nemocí :-).

Používání peelingů při akné není zakázané, ba právě naopak. Pravidelný peeling pleť prokrví a odstraní odumřelé, nepotřebné buňky, které mohu tropit neplechu. Já obsahuji kromě jiných pleti prospěšných složek i kokosový olej. Právě v kokosovém oleji se nachází kyselina laurová, která představuje jednu z antibakteriálních a antivirových částí kokosového oleje. Tento olej v sobě taktéž obsahuje další příznivé látky, které tvoji pleť oživí a to je kyselina kaprinová a vitamín E.

Zkus mě. Prosím, nečekej zázraky už po prvním použití. O pleť je opravdu potřeba se starat pravidelně, ne jen nárazově, proto navrhuji potkávat se v koupelně alespoň 2x týdně.

Budu rád, pokud při pravidelném používání zjistíš, že tvá pleť je opravdu krásnější a krásnější. Pokud trpíš těmito nebo i jinými nedokonalostmi pokožky a máš chuť se o ně podělit, byl bych rád za všechny tvé zkušenosti doložené fotkou PŘED a PO používání MARK scrubu. Všechny odvážlivce, kteří se o zkušenosti podělí, moc rád odměním MARK scrubem, dle vlastního výběru. Své příspěvky posílejte na info@markscrub.cz

Krásný den bez starostí s pletí :-),

Tvůj MARK.

 English   Deutsch   Slovensky   Magyar