K nákupu nad 600 Kč MARK scrub (100g) ZDARMA

Letní osvěžení s MARKem a zázvorovou limonádou!

Letní osvěžení s MARKem a zázvorovou limonádou!

19 Července, 2017

Ahoj,

jestli Tě trápí horké dny a máš pocit, že žádná úleva před všudypřítomným vedrem neexistuje, mám pro Tebe recept na osvěžující zázvorovou limonádu.

Proč právě zázvorová limonáda?

Zázvor je rostlina, které se připisují mnohé pozitivní účinky na lidské zdraví. Tady je několik z nich: tlumí množství bakterií a virů, a proto je často používaný při prevenci chřipky, rýmy a ostatních nemocí dýchacích cest. Také podporuje imunitu. Má pozitivní účinky na trávicí trakt - zvyšuje tvorbu slin a žaludečních šťáv, zmírňuje střevní křečeI když má většina lidí zázvor v oblibě během zimy, používat ho můžete celoročně. V létě je vhodné po něm sáhnout i díky jeho schopnosti zmírnit nevolnosti všeho druhu. Ať už jde o nevolnost z tepla, nevhodné stravy nebo cestování.

Co budeš potřebovat?

Při přípravě zázvorové limonády potřebuješ mixér a nůž, dále pak 1 litr vody, 1-2 limetky, 3 cm zázvoru, led, špetku stévie

Jak budeš postupovat?

Recept na zázvorovou limonádu je velmi jednoduchý. Na jeho přípravu Ti bude stačit pár minut.

  • Vymačkej šťávu z 1 nebo 2 limetek. Jejich množství závisí na chuti, kterou preferuješ.
  • Očisti zázvor.
  • Do mixéru nalij vodu a přidej i limetkovou šťávu, zázvor a případně i trošku stévie. Všechny suroviny důkladně rozmixuj.
  • Připravenou limonádu nalij do pohárů, podle chuti přidej led a poháry ozdob plátkem limetky.

S takovou zázvorovou limonádou a osvěžující sprchou s MARK Coffee Peppermint zvládneš jakýkoliv horký den.

Inspiraci pro tento recept jsem našel na portálu www.fitrecepty.sk.

Máš i jiný recept na to, jak zvládnout letní vedra? Poděl se se svými zkušenostmi i se mnou.

Tvůj MARK
Také v sekci Novinky

Návod, jak sbalit kufry a na nic nezapomenout
Návod, jak sbalit kufry a na nic nezapomenout

22 Března, 2019

Také hned s prvními jarními paprsky začínáte přemýšlet nad letní dovolenou? Nebo alespoň nad prodlouženým víkendem v některé evropské metropoli? Ať už je váš plán jakýkoli, nepodceňte kvalitní přípravu, aby chvilky vytouženého oddechu nekazil stres. Abych vám ušetřil čas, přináším seznam must-have věcí, na které byste před žádnou dovolenou neměli zapomenout.

Vice..

Proč jsou oleje základem účinné kosmetiky?
Proč jsou oleje základem účinné kosmetiky?

08 Března, 2019

V péči o zdraví a čistotu pokožky se živočišné tuky a rostlinné oleje používají už celá staletí. Tuky byly také důležitou součástí tradiční medicíny - máslo, lůj či rybí tuk sa používaly na popáleniny, opary, popraskanou kůži, revmatické bolesti, vředy či záněty a zároveň sloužily jako základ mastí a obkladů, aby se léčivé látky z bylinek dobře rozpustily v tucích a snadno pronikaly do pokožky.

Vice..

Sprcha versus koupel: Co byste měli vědět?
Sprcha versus koupel: Co byste měli vědět?

01 Března, 2019

Horká sprcha v zimě, ledová v létě je tak příjemná. O dlouhé relaxační koupeli ve vaně ani nemluvě. Jenže přílišné koupání kůži moc neprospívá. Je tedy důležité vědět, jak často si pobyt ve sprše nebo vaně dopřát, a jak zamezit tomu, aby voda pokožku nezdravě vysušovala.

Vice..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Slovensky   Magyar   Polska   България