Jaké to je být mámou :)

září 05, 2016 0 komentů

Jaké to je být mámou :)

Ahoj,

jako muž nikdy nezažiju, jaké je to být mámou, ale moje kámoška Hanka mně to popsala a shrnula v tomto blogu. Doufám, že Tě zaujme, ať už jsi matkou nebo ne. Já vás mám rád všechny :-)

„ Být mámou je zázračné. Ale mít dceru je přímo magické. Co je na tom krásného, být mámou dcery, vám moc ráda povím. A všem budoucím maminkám, které v sobě řeší dilema, jestli kluk nebo holčička (přiznejme si, že to prožíváme všechny) vzkazuju, být matkou je ÚŽASNÉ!

Mám doma 3,5 letý poklad – děvčátko. Těšila jsem se na toto období, protože v tomto věku je děťátko nejroztomilejší. Samozřejmě že i první zkomoleniny a první nejisté krůčky, mají velké kouzlo, ale ve věku 3 roků máte vedle sebe skutečnou parťačku. Tváří se rozumně a chápavě, když jí něco povídám. Například ráno, když vstáváme, já jsem v pyžamu a s rozcuchanými vlasy ospale směřuji do koupelny. Moje děvčátko se na mě dívá a s láskou říká „ ty jsi tak pěkná maminko“. Tenhle pocit je opravdu lepší než cokoliv na světě. Ale umí být i velice kritická: „maminko, tohle si ale opravdu neber, to Ti vůbec nesluší“, slyším od dveří ložnice, když se v ranním shonu snažím rychle vyčarovat zajímavý outfit na pondělní poradu.

Vnímám křehké přátelství, které mezi námi vzniká. Když moje malá spadne a ublíží si, utíká za mnou a já ji polituju a odřené koleno pofoukám. Když mám těžký den já, přijde za mnou, vezme mně hlavu do svých malých ruček, dá mně pusu na čelo a pošeptá, že všechno bude dobré. Vždy jsem dojatá, jak opětuje a opakuje vzorce mého chování.

Těší mě, že mám malou „opici“, která se snaží všechno napodobovat. Nosí na procházku mini kabelku, kde má ukryté vlastní poklady. Touží si lakovat nehty, stejně jako já. Chce sedět na velké stoličce, u oběda používá dospělácký příbor, tak jako já. Pokud mám čas cvičit, hned ji mám vedle sebe a musí se mnou cvičit sestavy na koberci. Chce jezdit na kole, lyžích, plavat ve dvoudílných plavkách s podprsenkou – JAKO JÁ. Dokonce i vonět chce jako já – čokoládovou vůni má nejraději. Spolu si vlezeme do vany a kreslíme si kávovým peelingem MARK na záda sluníčka, srdíčka, z písmenek skládáme jména. A po relaxační večerní koupeli usíná v posteli s ručičkou u nosíka a šeptá „voním, jako ty maminko“.

Díky ní prožívám znovu ty nejkrásnější chvíle, které si pamatuji z dětství, když jsem snila o princeznách, toužila být baletkou, mít ty nejkrásnější šaty na světě. Jsem jednoduše šťastná, že ji mám.

Tak to byla Hanka a její nádherná zpověď, jaké to je být matkou a já jsme rád, že v budoucnu budu mít další věrnou zákaznici, její dceru :-). Nikdy není brzo na to, abys začala používat MARKa :-).

Tvůj MARK
Též v Novinky

Citlivá pleť: jak o ni správně pečovat a jaké aktivní látky zvolit?
Citlivá pleť: jak o ni správně pečovat a jaké aktivní látky zvolit?

září 22, 2023 0 komentů

Existuje nespočet typů pleti, z nichž každý má své jedinečné potřeby a výzvy. Dnes se zaměříme na jednu z nejnáročnějších – citlivou pleť. Možná jste právě Vy jeden z těch, kteří denně zažívají nepohodlí jako pálení, svědění či zarudnutí pokožky z různých příčin. Nebo Vás trápí diagnóza jako ekzém, rosacea nebo kuperóza? Pokud jste se našli v těchto řádcích, tento příspěvek je určen právě Vám.

Více..

Testování produktů na citlivé pleti - recenze
Testování produktů na citlivé pleti - recenze

září 22, 2023 0 komentů

V rámci nedávné výzvy k testování našich produktů se zapojilo několik z Vás. Odkryli jste nám své příběhy a my Vám děkujeme za obrovskou důvěru, otevřenost a možnost být součástí Vaší denní rutiny.

Více..

Jak bojovat proti vypadání vlasů: efektivní řešení pro podporu růstu
Jak bojovat proti vypadání vlasů: efektivní řešení pro podporu růstu

květen 28, 2023 0 komentů

Padání vlasů je problém, který trápí mnohé z nás bez ohledu na pohlaví či věk. V dnešním článku se podíváme na příčiny vypadávání vlasů, možnosti léčby padání a způsoby prevence tohoto nepříjemného jevu.

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar