MARK na dovolené :)

srpen 24, 2016 0 komentů

MARK na dovolené :)

Ahoj,

je čas dovolených, relaxace a pohody. I moje kámoška Ivka si užívá léto a podělila se semnou o své zážitky. Jsem rád, že si mě vzala sebou na dovolenou. Přečti si její velmi osobní sondu do duše ženy na zasloužené dovolené.

„ Celý rok se o mě tak krásně staráš, je čas se Ti odměnit a přibalit Tě do kufru. Budeme si spolu užívat.“ Takto se s láskou bavím se svým bílým pohárkem, který v sobě ukrývá voňavý obsah, můj kávový peeling MARK. Těším se na dlouho očekávanou dovolenou, kterou si po měsících tvrdé práce a disciplíny právem zasloužím. Balím poslední kousky svého šatníku do už tak beznadějně plného kufru, chvilku ještě zápasím s jeho zavřením….se soustředěnou tváří bojovníka zapnu poslední zip. Je čas vyrazit za sluncem a mořem.


Netrpělivě přetrpím cestu, moc se těším, až si obleču plavky a svoje tělo vystavím slunečním paprskům. Tak, konečně na místě. Útulný hotelový pokoj mě vítá, na posteli jsou krásně složené ručníky, výhled z okna je nádherný a skříní je tu naštěstí taky dost. Pohled mně padne na můj otevírající se kufr, který už nevydržel hlídat všechny moje poklady, proto se nad ním slituji. Precizně uložím boty na spodek skříně a oblečení vyskládám do komínků. Teď je ten správný čas si obléci plavky, vzít si osušku a začít relaxovat. Miluji pocit, když tělo vystavím slunečním paprskům, moře příjemně šplouchá a vítr si mně pohrává s vlasy. Ještě chvilku poslouchám tlumený hluk, postupně slábnoucí a vzdalující se..

Probudím se, mám žízeň a je mně teplo. Znáte ten pocit? Dojdu si pro ledovou limonádu, která mě příjemně osvěží. Letmo se podívám do zrcadla v baru a zjistím, že jsem to s tím opalováním trochu přehnala. Uf, zase jsem se nechal unést a usnula jsem na slunci. Doběhnu do pokoje a zamířím rovnou do koupelny. Při druhém pohled do zrcadla zjistím, že jsem opravdu dost červená. Očima bloudím po lahvičkách a krémech co jsem si sebou přivezla a zrak mě padne na ten krásný bílý. Tolikrát mně pomohl a nezklamal, pomyslím si v duchu. Pouštím studenou vodu ve sprše a beru sebou i MARKa. Jemně nanesu hrubší vrstvu na rozpálenou pokožku, voda příjemně chladí a já cítím tu známou vůni, která mně vždy tak uvolní a uklidní. Po této proceduře se cítím skvěle, mám pocit, že moje pokožka se zklidnila, je dostatečně promaštěná a vláčná.

Zítra si dám lepší pozor a zvýším ochranný faktor, slibuji si v duchu. Teď už zbývá jen zvolit lehké bavlněné oblečení a hurá na večeři…. Znovu jsem se přesvědčila, že MARK scrub je ideální společník :)
Též v Novinky

Jak bojovat proti vypadání vlasů: efektivní řešení pro podporu růstu
Jak bojovat proti vypadání vlasů: efektivní řešení pro podporu růstu

květen 28, 2023 0 komentů

Padání vlasů je problém, který trápí mnohé z nás bez ohledu na pohlaví či věk. V dnešním článku se podíváme na příčiny vypadávání vlasů, možnosti léčby padání a způsoby prevence tohoto nepříjemného jevu.

Více..

Zklidnění pro citlivou a seboreickou pokožku hlavy
Zklidnění pro citlivou a seboreickou pokožku hlavy

leden 07, 2023 0 komentů

Časté mytí šamponem je důležitým predisponujícím faktorem pro zvýšenou citlivost pokožky hlavy, která může být způsobena poruchou bariérové funkce v důsledku nadměrné transepidermální ztráty vody. To následně umožňuje zvýšenou expozici tenzidu, což znamená, že pokožka najednou reaguje citlivě i na šampony, které dosud akceptovala. Jednodušeji řečeno - časté mytí vlasů každý den, nebo více než 2 krát týdně může být na škodu.

Více..

Kontroverzní silikony – existuje zdravá alternativa?
Kontroverzní silikony – existuje zdravá alternativa?

září 22, 2022 0 komentů

Zda produkt obsahuje silikony, zjistíme podle seznamu složek-INCI a snadno je identifikujeme, protože většina z nich končí na -cone, -conol nebo -xane. Některé z nejčastějších, které lze nalézt, jsou:

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar