Doručení na výdejní místa od 750 Kč ZDARMA

Festivalová pohoda

Festivalová pohoda

20 Července, 2018

Léto je v plném proudu a s ním i desítky festivalů. Zábava, přátelé, romantika, slunce, skvělá hudba a relax - prostě pohoda. Určitě se chystáte se i letos. Připravte se ne ně prostřednictvím několika užitečných tipů, které předejdou zdravotním nepříjemnostem a festivalovou sezónu si užijete jako nikdy předtím.

1. Spálená pokožka

Kvalitní opalovací krém patří mezi nejdůležitější věci ve festivalové výbavě. Praktický je voděodolný sprej. Pamatujte si, že slunce opaluje, i když je pod mrakem, a proto se můžete velmi snadno spálit. Vyhledávejte stín a natírejte se několikrát denně. Do tašky si přibalte panthenol, který se vám v případě spálení bude hodit.

2. Pitný režim

Alkoholické nápoje k festivalům patří. Mělo by ale platit staré známé pravidlo - všeho s mírou. Aby nedošlo k dehydrataci, je důležité dbát na zdravý pitný režim. Minerálky, které obsahují sodík, draslík, hořčík nebo vápník, jsou ideální. Mějte po ruce vždy láhev s vodou. Pomůže nejen po prohýřené noci, ale zachrání vás před omdlením, které může během horkých letních dní přijít kdykoli a kdekoli. Mimochodem, alkoholické nápoje se mezi množství vypitých tekutin opravdu nepočítají.

3. Nástrahy počasí

Abyste si odnesli jen příjemné zážitky, buďte připraveni i na nevyzpytatelné počasí a počítejte s tím, že není moc míst, kam se na festivalu schovat před deštěm, nebo kde si usušit promoklé oblečení. Pro případ deště nezapomeňte na trendové holínky a stylovou pláštěnku. Během slunečných dní noste sluneční brýle a pokrývku hlavy. Vhodná volba bot je rovněž důležitá. Ostré předměty nebo nečekaná zakopnutí mohou přinést nepříjemnosti.

MARK TIP 1

Upřímně řečeno, osobní hygiena během festivalu je až na druhém místě. Pokud jste se rozhodli bydlet na festivalu pod stanem, čekají vás společné sprchy. Teplé dny znamenají zvýšené pocení, pocit lepkavosti a ucpané póry. Jako první pomoc pomůže pleťová voda ve spreji MARK Face Water Neroli, kterou pleť rychle vyčistíte, osvěžíte a hydratujete.

MARK TIP 2

S festivalem je nedílně spojený i náležitý styl. Pokud chcete vypadat neodolatelně a originálně, vyzkoušejte MARK Golden Shine, který dodá pokožce výživu, hydrataci a ozdobí jemnými zlatými třpytkami. V záři reflektorů a světle slunečních paprsků budete nepřehlédnutelné. Ke každému produktu jako bonus přibalíme zlaté metalické tetování, takže o doplněk k oblíbenému outfitu máte postaráno.

Přeji vám dokonalé festivalové zážitky!

Váš MARK
Také v sekci Novinky

Expresní péče: Nový puding ošetří už ve sprše
Expresní péče: Nový puding ošetří už ve sprše

12 Října, 2018

Jedinečný sprchový puding, který do vaší koupelny přinese vzpomínku na dětství a bezstarostné chvíle ....

Vice..

Představuji účinnou zbraň proti pupínkům
Představuji účinnou zbraň proti pupínkům

21 Září, 2018

Zdá se, že letošní léto opravdu nemá konec a přestože to nás, milovníky léta, velmi těší, musíme si uvědomit, že dlouho přetrvávající horka dávají pořádně zabrat nejen našemu tělu, ale i naší pleti....

Vice..

Mezinárodní den čokolády
Mezinárodní den čokolády

14 Září, 2018

Věděli jste, že čokoláda je mezi populací tak oblíbená, že jí byl věnován vlastní den? 13. září označujeme za Mezinárodní den čokolády.

Vice..

English   Deutsch   Italiano   Românesc   Slovensky   Magyar   Polska   България