BEAUTY DAY aneb jak zazářit na Silvestra a vstoupit správnou nohou do nového roku

prosinec 30, 2016 0 komentů

BEAUTY DAY aneb jak zazářit na Silvestra a vstoupit správnou nohou do nového roku

Ahoj kočko,

v kalendáři nám svítí poslední dva dny roku. Za chvíli se rozloučíme se starým rokem a přivítáme rok nový. Je to období, kdy všechno nepotřebné v tichosti odchází. Zanecháme za hlavou všechno staré a v naději, tak, jako každý rok, plni nových předsevzetí, vykročíme do nového roku. Lepšího. Úspěšnějšího. Krásnějšího.

I když jsi možná neměla nejlepší rok, možná se Ti nedařilo ve vtahu, v práci, ve škole anebo Ti dokonce nepřálo zdraví, s novým rokem přichází pro každého příležitost udělat věci jinak. Jsme tu Pro Tebe, abych Tě motivoval, povzbudil a pomohl. A proto Ti teď, ve správný čas přináším rychlý manuál s návodem, jak se připravit na novoroční párty, kterou odstartuješ svůj třeba nejlepší rok! Následujících 5 kroků Ti pomůže stát se sebevědomou královnou Silvestrovské noci. Tak pojďme na to!

1. Hladká pokožka

Ať se pro tuto speciální příležitost rozhodneš pro jakýkoliv outfit, doporučuji Ti v rámci přípravy, pro Tvůj dobrý pocit, začít od základu – od Tvé pokožky. V dopoledních hodinách, den před dnem D, začni svou přípravu důslednou epilací. Nezapomeň použít čisté pomůcky, abys předešla nepříjemným vyrážkám nebo zarůstajícím chloupkům a následně použij zábal z libovolného kávového peelingu MARK, který pokožku do hloubky vyživí a dodá ji vitamíny potřebné pro regeneraci.

2. Hebké a zdravé vlasy

I když bohatou a zdravou hřívu z reklam nevyčaruješ ze dne na den, neb u vlasů jde o dlouhodobý proces, poradím Ti malou fintu, jak s mojí pomocí viditelně zacelíš rozštěpené konečky a dodáš vlasům ztracený lesk. Postačí Ti citrusový MARK, který naneseš na mokré vlasy v silné vrstvě a dle potřeby vetřeš do konečků vlasů. Potom vlasy zabal na 15 minut do ručníku. Následně peeling vymyj a vlasy si umyj jako obyčejně. Doporučuji Ti šampón s citrusovou vůní, která svěže provoní tvé vlasy. Nezapomeň na závěr použít balzám, který znásobí účinky a jemnost.

3. Rozzářená a krásná pleť

Vyzkoušel jsem pro Tebe množství receptů nejrozličnějších domácích masek, abys jsi dopřála před koncem roku pořádný domácí pleťový odpočinek. Jako vítěze představuji recept na mrkvovo-kávovou masku, která pleť neuvěřitelně rozzáří a zanechá překrásně čistou.

Budeš potřebovat:

2 dcl 100% mrkvové šťávy

2 polévkové lžíce kukuřičného škrobu

MARK Coffee Original

Textilní masku na tvář (koupíš v každé lepší drogérii).

Postup:  Na sporák si do pánvičky vylij mrkvovou šťávu a na mírném ohni ohřej. Postupně přidávej kukuřičný škrob a za stálého míchání pokračuj do vytvoření řidší kaše. Následně přidej 1 lžíci MARK scrubu a zamíchej. Textilní masku důkladně obal v připravené směsi, jemně vyždímej a přilož na 10 minut na tvář. Zbytek masky co se nevpije do tváře, opláchni a jemně díky zrníčkům peelinguj.

4. Jemné ruce

Ruce dokáží o člověku hodně prozradit. Dojem i z té nejkrásnější ženy dokáže pokazit, když má neupravené a zanedbané, drsné ruce. Pokud se o ruce starat nebudeš, časem se dostaví zvrásněná, drsná pokožka. Ruce si udržíš hebké a jemné, pokud jim alespoň jednou za dva týdny dopřeješ domácí zábal. Samozřejmě pro Tebe mám jednoduchý a rychlý recept, jak si ruce ošetříš svépomoci doma za 15 minut.

Budeš potřebovat:

 4 polévkové lžíce MARK Coffee Coconut

 2 čajové lžičky tekutého bio kokosového oleje

 Igelitové rukavice

Postup:

V misce smíchej kokosového MARKa s olejem, promíchej a až budeš mít kaši, v hrubší vrstvě nanes na ruce a zabal je na 5-10 minut do rukavic. Následně pod tekoucí vodou důkladně opláchni. Peeling Ti navíc odstraní odumřelé buňky a popraskanou kůži a velké množství kokosového oleje pokožku do hloubky vyživí a hydratuje tak, že Tvoje ruce budou neodolatelně hebké, jemné a voňavé.

5. Dostatek spánku

Vědci zjistili, že nedostatek spánku má stejné následky jako proces stárnutí. Během spánku probíhají opravné regenerační procesy. Tělu je proto potřeba dodat správné živiny, které ovlivňují hloubku a kavlitu spánku. Melatonin navozuje zdravý spánek a buněčnou obnovu, proti volným radikálům a pro zachování svěžesti do vysokého věku.Tento důležitý hormon získáme z rajčat a banánů, melatonin je mimořádně silným antioxidantem a aktivně podporuje metabolismus spalování tuků v organizmu. Skutečná noc se pro organismus začíná už kolem 22. hodiny. Kvalita regenerace organismu závisí od hloubky spánku. Pravidelný spánek je alfou a omegou zdraví a krásy a celkové rovnováhy. Pozitivní efekt se začíná a končí v posteli, kde Tě minimálně 8 - hodinový odpočinek nabije novou energií a přispěje k přirozené obnově životně důležitých funkcí. Dlouhý, kvalitní a plnohodnotný spánek Tě odmění svěžím rozzářeným vzhledem a zdravou pletí. Vyspat se do „krásy“ je tedy základem, bez kterého se při přípravě na novoroční párty jednoznačně neobejdeš.

A nezapomeň! I v novém roce jsem tu pro Tebe kočko.

Krásný Silvestr,

Tvůj MARK
Též v Novinky

Co by neměl (a naopak měl) obsahovat kvalitní sprchový gel?
Co by neměl (a naopak měl) obsahovat kvalitní sprchový gel?

červen 21, 2024 0 komentů

Čtete-li tento článek, pravděpodobně se začínáte více zajímat o složení sprchových gelů či šamponů, nebo Vás k článku přivedly problémy s pokožkou nebo vlasy. Každopádně jsme rádi, že Vás toto téma zajímá a budeme se snažit poskytnout Vám cenné informace 😊

Více..

Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?
Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?

duben 11, 2024 0 komentů

Patříte mezi lidi, kteří se vyhýbají používání olejů v péči o pleť? Nebo jste jen zatím neobjevili jejich kouzlo? Důvodem poměrně častého vyhýbání se pleťovým olejům je obvykle mastná pleť, akné, sklon k ucpávání pórů nebo jen nevědomost, jak mohou být oleje pro pokožku prospěšné. Výsledkem je však bohužel to, že se takto zbytečně připravujeme o řadu fantastických výhod, které oleje s sebou přinášejí.

Více..

Proč je důležité pH v šamponech?
Proč je důležité pH v šamponech?

březen 20, 2024 0 komentů

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč některé šampony zanechávají ve vlasech úžasný pocit čistoty, lehkosti a zklidněné pokožky, zatímco jiné byste po prvním použití nejraději vyhodili do koše? Důvodem může být pH šamponu – jedno z tajemství šťastné pokožky hlavy a půvabných vlasů.

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar