Jak potěšit naše tatínky?


MARK scrub blog
Znáš ten pocit, kdy chceš někomu udělat radost něčím výjimečným, ale žádné nápady nepřicházejí? Bloumáš po obchodech a nic TI „nepadne do oka“? Jsi zoufalá, frustrovaná a unavená. Chtělo by to dobrý nápad…Blíží se Den otců a Ty chceš udělat radost.
Pomůžu Ti, vlastně ne já, ale moje dobrá kamarádka Ivka, která má skvělé nápady na originální dárečky. Proto Ti posílám její nápad:
Už týden přemýšlím nad tím, jak překvapit mého manžela na Den otců. Nenápadně jsem zjišťovala, co by ho potěšilo, ale dostala jsem pouze záhadnou odpověď : „ Něco kreativního!“. Uf, to mně teda dal. Pastelky ani plastelínu tím asi nemyslel…Nevzdávám se, je to výzva k hlubší úvaze. Mezi řádky čtu, že na mě chce být hrdý, chce být překvapený a rozmazlovaný.
Naše dcerka mu už dáreček připravila, vlastnoručně vyrobený. Koupily jsme
obyčejnou bílou kravatu a tu pomalovala barvami na textil. Nadšeně aplikovala „hadíky“, tečky a čárky, až vzniklo barevné abstraktní všelico, „Takovou kravatu nemá žádný tatínek“prohlásila spokojeně, když obdivovala své hotové dílo. No, ale co já?
Počkat, už to mám. Daruji mu Kupónovou knížku. Ne, nemyslím tu bezcennou z První vlny privatizace. Myslím tím, moji vlastní, hlavou vymyšlenou. Budou v ní kupóny, na něco speciálního, a když bude mít chuť aplikovat jich na sebe, odevzdá je napřed realizátorovi (mě). To je báječné a KREATIVNÍ. :- ). Co takhle mu darovat handmade večeři při svíčkách v útulné kuchyni, výživnou masáž tváře spojenou s kávovým peelingem, masáž zad s relaxační hudbou, zdravou snídani do postele..Jsem zvědavá, jak se mu to bude líbit.
Pokud se vám můj nápad líbí, klidně použijte obrázky kupónů. Stačí je jen vytisknout a sešít například ozdobnou nití, mašličkou nebo sešívačkou. Jeden extra tip- vložte knížku do větší krabice, zabalte do vícera papírů, nebo jinak zamaskujte, aby byla chvilka napětí při rozbalování dárku co nejdelší.
Všechno nejlepší otcové/ tatínkové/ taťouškové
MARK scrub blog1
MARK scrub blog2
MARK scrub blog3
MARK scrub blog4
MARK scrub blog5


English   Deutsch   Slovensky   Magyar