Jak potěšit naše tatínky?

červen 16, 2016 0 komentů

Jak potěšit naše tatínky?

Ahoj,

také znáš ten pocit, kdy chceš někomu udělat radost něčím výjimečným, ale žádné nápady nepřicházejí? Bloumáš po obchodech a nic TI „nepadne do oka“? Jsi zoufalá, frustrovaná a unavená. Chtělo by to dobrý nápad…Blíží se Den otců a Ty chceš udělat radost.

Pomůžu Ti, vlastně ne já, ale moje dobrá kamarádka Ivka, která má skvělé nápady na originální dárečky. Proto Ti posílám její nápad:

Už týden přemýšlím nad tím, jak překvapit mého manžela na Den otců. Nenápadně jsem zjišťovala, co by ho potěšilo, ale dostala jsem pouze záhadnou odpověď : „ Něco kreativního!“. Uf, to mně teda dal. Pastelky ani plastelínu tím asi nemyslel…Nevzdávám se, je to výzva k hlubší úvaze. Mezi řádky čtu, že na mě chce být hrdý, chce být překvapený a rozmazlovaný.

Naše dcerka mu už dáreček připravila, vlastnoručně vyrobený. Koupily jsme

obyčejnou bílou kravatu a tu pomalovala barvami na textil. Nadšeně aplikovala „hadíky“, tečky a čárky, až vzniklo barevné abstraktní všelico, „Takovou kravatu nemá žádný tatínek“prohlásila spokojeně, když obdivovala své hotové dílo. No, ale co já?

Počkat, už to mám. Daruji mu Kupónovou knížku. Ne, nemyslím tu bezcennou z První vlny privatizace. Myslím tím, moji vlastní, hlavou vymyšlenou. Budou v ní kupóny, na něco speciálního, a když bude mít chuť aplikovat jich na sebe, odevzdá je napřed realizátorovi (mě). To je báječné a KREATIVNÍ. :- ). Co takhle mu darovat handmade večeři při svíčkách v útulné kuchyni, výživnou masáž tváře spojenou s kávovým peelingem, masáž zad s relaxační hudbou, zdravou snídani do postele..Jsem zvědavá, jak se mu to bude líbit.
Pokud se vám můj nápad líbí, klidně použijte obrázky kupónů. Stačí je jen vytisknout a sešít například ozdobnou nití, mašličkou nebo sešívačkou. Jeden extra tip- vložte knížku do větší krabice, zabalte do vícera papírů, nebo jinak zamaskujte, aby byla chvilka napětí při rozbalování dárku co nejdelší.
MARK scrub blog1
MARK scrub blog2
MARK scrub blog3
MARK scrub blog4

MARK scrub blog5

Všechno nejlepší otcové/ tatínkové/ taťouškové

Váš MARKTéž v Novinky

Co by neměl (a naopak měl) obsahovat kvalitní sprchový gel?
Co by neměl (a naopak měl) obsahovat kvalitní sprchový gel?

červen 21, 2024 0 komentů

Čtete-li tento článek, pravděpodobně se začínáte více zajímat o složení sprchových gelů či šamponů, nebo Vás k článku přivedly problémy s pokožkou nebo vlasy. Každopádně jsme rádi, že Vás toto téma zajímá a budeme se snažit poskytnout Vám cenné informace 😊

Více..

Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?
Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?

duben 11, 2024 0 komentů

Patříte mezi lidi, kteří se vyhýbají používání olejů v péči o pleť? Nebo jste jen zatím neobjevili jejich kouzlo? Důvodem poměrně častého vyhýbání se pleťovým olejům je obvykle mastná pleť, akné, sklon k ucpávání pórů nebo jen nevědomost, jak mohou být oleje pro pokožku prospěšné. Výsledkem je však bohužel to, že se takto zbytečně připravujeme o řadu fantastických výhod, které oleje s sebou přinášejí.

Více..

Proč je důležité pH v šamponech?
Proč je důležité pH v šamponech?

březen 20, 2024 0 komentů

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč některé šampony zanechávají ve vlasech úžasný pocit čistoty, lehkosti a zklidněné pokožky, zatímco jiné byste po prvním použití nejraději vyhodili do koše? Důvodem může být pH šamponu – jedno z tajemství šťastné pokožky hlavy a půvabných vlasů.

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar