Vyhodnocení spokojenosti se scrubem MARK

červen 14, 2016 0 komentů

Vyhodnocení spokojenosti se scrubem MARK

Ahoj kočky!

Chtěl bych se s vámi podělit o pár novinek. Minulý týden jsem se rozhodl prozkoumat, jak jste se mnou spokojené. Ty z vás, které jste mě už vyzkoušeli, jsem požádal, abyste mě nešetřily a daly vědět, co si o mně myslíte. Je čas se podělit o novinky inspirovány dotazníkem. A jak jsem slíbil, tři z vás za to, že jste mně poslaly zpětnou vazbu, odměním a výherkyně budu kontaktovat emailem.

V dotazníku jste odpovídaly na otázky, týkající se mého používání a účinků na pokožku, jak mě celkově vnímáte a co byste chtěly vylepšit a vidět v budoucnu. Musím se pochválit, dostal jsem opět velké množství pochval, z čehož mám obrovskou radost. No a dostal jsem od vás i pár velmi zajímavých nápadů, které mě inspirovaly. Na základě vašich podnětů jsem se rozhodl, že připravím pár novinek, o kterých se dočtete níže.

 A teď k novinkám !!!

Některé z vás by uvítaly lepší způsob manipulace se mnou. Proto je tu novinka – kelímek, do kterého si mě můžeš dát. Když mě budeš chtít použít, tak si mě jednoduše nasypeš do dlaně a je to! Dávej ale pozor, aby se ti do kelímku nedostala voda. Když ho dobře uzavřeš, můžeš si ho nechat klidně ve sprše.

Praktický kelímek najdeš v sekci MARK doplňky.

Chci se o vaše těla starat co nejlépe, proto kromě kelímku přináším i další novinky – měkkou osušku nebo ručník na tvář s mým jménem.

Osušku a ručník najdete též v sekci MARK doplňky

Mnohé z vás psaly, že bych je potěšil novou vůní. Pozorně sledujte Facebook, Instagram a můj web, už zanedlouho přijdu s limitovanou edicí! Něco vám ale prozradím už teď – moje vůně je hříšně sladká a často si ji dáváme ke kávě. V mém provedení však s touto vůní nikdy nezhřešíte:)

Všem vám moc děkuji za zpětnou vazbu a těším se na střetnutí s Vámi.

Pěkný den všem!

Váš MARK

 

P.S.: Podívejte, jak pěkně jste mě vychválili v dotaznících :)

"Mam suchou pokožku, takže po sprše potřebuji hydratovat tělovým mlékem. Téměř okamžitě po použití peelingu od MARKa je však moje pokožka úžasně hebká a hydratovaná, a proto tělové mléko už nemusím vůbec používat. Pro mne nejlepší peeling jaký jsem kdy měla a nedám na něj dopustit :-)"

"Moje pleť je čistší, dokonce mi zmizely i skvrny od akné. Pokožka zůstane sametově jemná a nádherně voní celé tělo "

"Mám pocit, že mám nejdokonalejší pleť pod sluncem, stává se z toho závislost. Mám doma 4 balení, dělám zásoby na léto: D kokosový je můj oblíbený :)"

"Cítím se neuvěřitelně. Moje pokožka je jako prdelka mé 1 roční Barborky (kmotřenka) "

 "Tělo bez strií a bez náznaků pomerančové kůže"
Též v Novinky

Co by neměl (a naopak měl) obsahovat kvalitní sprchový gel?
Co by neměl (a naopak měl) obsahovat kvalitní sprchový gel?

červen 21, 2024 0 komentů

Čtete-li tento článek, pravděpodobně se začínáte více zajímat o složení sprchových gelů či šamponů, nebo Vás k článku přivedly problémy s pokožkou nebo vlasy. Každopádně jsme rádi, že Vás toto téma zajímá a budeme se snažit poskytnout Vám cenné informace 😊

Více..

Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?
Pleťové oleje – milované nebo nedoceněné?

duben 11, 2024 0 komentů

Patříte mezi lidi, kteří se vyhýbají používání olejů v péči o pleť? Nebo jste jen zatím neobjevili jejich kouzlo? Důvodem poměrně častého vyhýbání se pleťovým olejům je obvykle mastná pleť, akné, sklon k ucpávání pórů nebo jen nevědomost, jak mohou být oleje pro pokožku prospěšné. Výsledkem je však bohužel to, že se takto zbytečně připravujeme o řadu fantastických výhod, které oleje s sebou přinášejí.

Více..

Proč je důležité pH v šamponech?
Proč je důležité pH v šamponech?

březen 20, 2024 0 komentů

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč některé šampony zanechávají ve vlasech úžasný pocit čistoty, lehkosti a zklidněné pokožky, zatímco jiné byste po prvním použití nejraději vyhodili do koše? Důvodem může být pH šamponu – jedno z tajemství šťastné pokožky hlavy a půvabných vlasů.

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar