Vyhodnocení spokojenosti se scrubem MARK


MARK scrub new

Ahoj kočky!

Chtěl bych se s vámi podělit o pár novinek. Minulý týden jsem se rozhodl prozkoumat, jak jste se mnou spokojené. Ty z vás, které jste mě už vyzkoušeli, jsem požádal, abyste mě nešetřily a daly vědět, co si o mně myslíte. Je čas se podělit o novinky inspirovány dotazníkem. A jak jsem slíbil, tři z vás za to, že jste mně poslaly zpětnou vazbu, odměním a výherkyně budu kontaktovat emailem.

V dotazníku jste odpovídaly na otázky, týkající se mého používání a účinků na pokožku, jak mě celkově vnímáte a co byste chtěly vylepšit a vidět v budoucnu. Musím se pochválit, dostal jsem opět velké množství pochval, z čehož mám obrovskou radost. No a dostal jsem od vás i pár velmi zajímavých nápadů, které mě inspirovaly. Na základě vašich podnětů jsem se rozhodl, že připravím pár novinek, o kterých se dočtete níže.

 A teď k novinkám !!!

Některé z vás by uvítaly lepší způsob manipulace se mnou. Proto je tu novinka – kelímek, do kterého si mě můžeš dát. Když mě budeš chtít použít, tak si mě jednoduše nasypeš do dlaně a je to! Dávej ale pozor, aby se ti do kelímku nedostala voda. Když ho dobře uzavřeš, můžeš si ho nechat klidně ve sprše.

 Kelímek najdeš v sekci MARK doplňky

Chci se o vaše těla starat co nejlépe, proto kromě kelímku přináším i další novinky – měkkou osušku nebo ručník na tvář s mým jménem.

Osušku a ručník najdete též v sekci MARK doplňky

Mnohé z vás psaly, že bych je potěšil novou vůní. Pozorně sledujte Facebook, Instagram a můj web, už zanedlouho přijdu s limitovanou edicí! Něco vám ale prozradím už teď – moje vůně je hříšně sladká a často si ji dáváme ke kávě. V mém provedení však s touto vůní nikdy nezhřešíte:)

Všem vám moc děkuji za zpětnou vazbu a těším se na střetnutí s Vámi.

Pěkný den vám přeje MARK

PS: Koukněte, jak pěkně jste mě chválily v dotaznících:)

"Má pleť je voňavá, hedvábná a hladká. Je sametová na dotek. Po použití mé lásky nejsem voňavá a čistá jen navenek ale i má duše je pak hebka a srdce doslova skáče radostí..použití tohoto zázraku je..je..je to srdeční záležitost a chvilka, která je vždy výjimečná a jedinečná. Miluji to! :)"
"Cítim se jako miminko"

 

 English   Deutsch   Slovensky   Magyar