Schlaď se s MARKem ....

květen 25, 2016 0 komentů

Schlaď se s MARKem ....

Ahoj!

Mám vždy velikou radost, když mi pošlete naši společnou fotku, jak se mnou trávíte volné chvilky. Je velmi příjemné vidět, že je vám se mnou dobře a jak skvěle rozmazluji vaši pokožku. Počasí je čím dál tím krásnější a venku je tepleji a tepleji. Co byste řekly na to, se společně příjemně zchladit? Prozradím vám, jak si vyrobit jednoduchý ice scrub. Můžete si ho vyrobit z MARKa, z toho, kterého máte nejraději, nebo si můžete připravit více voňavých variant zároveň. Pokud si říkáte, že to není nic pro vás, nebo, že na to nemáte čas, mýlíte se! Toto zvládne určitě každá z vás a možná se při přípravě skvěle odreagujete.

Co budete potřebovat?

  • MARK scrub
  • kokosový olej
  • formu na led nebo muffiny (výběr formy i její velikost je na vás)

Postup:

  1. V mikrovlnné troubě nebo na sporáku rozehřejeme kokosový olej (pracujeme s vychlazeným olejem). 
  2. Na dno formiček dáme lžicí trochu rozpuštěného kokosového oleje. 
  3. Na vrstvu oleje přidáme scrub.
  4. Následně scrub zalejeme kokosovým olejem.

Takto připravené mini scrubíky dáme do mrazničky odležet. Můžete je v mrazničce skladovat i delší dobu, nezkazí se vám.

Aplikace je velmi jednoduchá. Stačí vzít z mrazničky a aplikovat si ice scrub na tělo. Příjemně vás to schladí, a postupně sa vám začne po těle rozpouštět. Taky si ho můžete před aplikací vyndat z mraničky dříve, aby se vám už trošku rozpustil.

Ice scrub obsahuje bohatou dávku kokosového oleje, který má hodně vitamínu E. Blahodarné účinky na sebe nenechají dlouho čekat. Tato ledová vychytávka, vám poslouží jako skvělý hydratační krém, ale bude působit i na vaše vrásky, ochablou kůži a celulitidu.

Tak co, pustíte se do toho? Pokud ano, podělte se o tento zážitek se mnou na FB stránce nebo na Instagramu.

Už se moc těším!

Váš MARK 
Též v Novinky

Kofein v šamponu - může skutečně podpořit růst vlasů?
Kofein v šamponu - může skutečně podpořit růst vlasů?

únor 09, 2024 0 komentů

Chcete, aby vaše vlasy byly silnější, zdravější a rychleji rostly? Nejste sami. Pravděpodobně jste již slyšeli o různých "zaručených" receptech na růst vlasů, ale po mnoha zklamáních zůstáváte skeptičtí.

Více..

Péče o pleť v zimě
Péče o pleť v zimě

leden 19, 2024 0 komentů

I vám se zdá, že vaše pleť během zimy jaksi ztratila jas? Je na dotek suchá, matná a možná i jemně podrážděná? Pleť totiž během zimy ztrácí velmi důležitou hydrataci. Proč tomu tak je?

 

Více..

Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?
Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?

listopad 20, 2023 0 komentů

Krása a mládí jsou dary, které nám příroda dává jako dočasné. Jak roky plynou, přichází čas, kdy se na naší pokožce začnou objevovat první vrásky a jiné známky stárnutí. Tento proces je přirozený a nezbytný, to však neznamená, že se s ním musíme jen tak smířit. Naopak, měli bychom vynaložit maximální úsilí na to, abychom o svou pleť dbali ještě více než dosud, abychom ji udrželi v té nejlepší kondici a zamezili předčasnému stárnutí. Jak tedy na to?

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar