Přírodní a netoxická kosmetika MARK

Halloweenska párty? Nezapomeň se postarat i o svoji pokožku.

říjen 27, 2016 0 komentů

Halloweenska párty? Nezapomeň se postarat i o svoji pokožku.

Ahoj kočko,

čeká tě Halloweenská párty? Nezapomeň se postarat i o svou pokožku!

Miluješ Halloweenské párty a býváš na nich za hvězdu nebo jsi na takové párty ještě nikdy nebyla? Halloween není typicky český svátek, ale pokud se s kamarády či rodinou hodláš trochu odvázat a připravit si nevšední masku, určitě si tento svátek užiješ a hodně se pobavíš :-).

Halloween, je jeden z nejočekávanějších svátků roku v anglosaských zemích, který se rozšiřuje i k nám a už pomalu klepe na dveře. Města jsou vyzdobena vydlabanými, svítícími dýněmi. Na každém kroku strašidla, velcí pavouci, ve všech klubech jsou párty a nejčastěji objednávaným drinkem je oblíbená Bloody Mary. Jestli se na něj už těšíš, tak jako my, máme pro Tebe několik triků, se kterými zazáříš nejen na Halloweenskej párty, ale i den následující po ní.

Pokud se rozhodneš jít za čarodějnici, zombie nebo sexy krvavou baronku, nezapomeň, že každá maska zatíží Tvoji pleť a zanechá na ni následky. O to víc, pokud bojuješ se suchou či mastnou, problematickou, akneózní či citlivou pletí. I když použiješ jakékoliv kvalitní barvy a make-up, v každém případě si jich dáš na pleť více než při obvyklém líčení. Nesprávná nebo žádná příprava pleti na takovouto zátěž Tě doběhne – zčervenáním, ucpanými póry, záněty nebo tvorbou nechtěného akné. MARKovi na Tobě záleží, a proto zjišťoval, jak těmto nepříjemnostem předejít :-).

Beauty TIP 1: 

Dva týdny před Tvou přeměnou na hrůzu vzbuzující monstrum, je optimální čas na zahájení příprav. MARK scrub použij každé 2-3 dny na tvář a oblast, kterou budeš maskovat. Kávové zrnka odstraní z pleti odumřelé buňky a dokonale ji vyhladí. Hojně obsažené oleje z kokosu a mandlí zároveň pokožku hydratují a obalí ji jemným filtrem, díky kterému bude nanesená barva pěkně jednotná a maskovaná pleť pod těžkým make-upem chráněná.

Beauty TIP 2: 

Jestli tento rok nechystáš na Halloween svoji premiéru, určitě to už znáš. Extrémně náročné odličování po těžkém příchodu domů v pozdních hodinách, ještě v horším případě až následující ráno :). Jestli si do teď, ne celkem úspěšně zkoušela nánosy make-upu, falešné krve, lepidla a třpytek odstranit vlhčenými ubrousky, mám pro Tebe dobou zprávu! MARK si se vším velmi rychle a jednoduše poradí. Nejenže pleť dokonale očistí, ale navíc jí dodá potřebný vitamín E a zabrání následnému vysušení. Následující den se budeš moc v práci pochlubit nejen skvělými zážitky, ale i bezchybnou pletí, kterou Ti budou kolegyně v tichosti závidět.

Nezapomeň, se i mně pochlubit se svým výsledkem, třeba na Instagramu :-)

Taky chystám malou halloweenskou soutěž, kterou zveřejním na svém Facebooku už 30. 10., tak mě sleduj i tam :)

Pěkný den a zábavný HALLOWEEN!

Tvůj MARK
Též v Novinky

Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?
Zralá pleť = krásná pleť. Je to vůbec možné? Jak toho dosáhnout?

listopad 20, 2023 0 komentů

Krása a mládí jsou dary, které nám příroda dává jako dočasné. Jak roky plynou, přichází čas, kdy se na naší pokožce začnou objevovat první vrásky a jiné známky stárnutí. Tento proces je přirozený a nezbytný, to však neznamená, že se s ním musíme jen tak smířit. Naopak, měli bychom vynaložit maximální úsilí na to, abychom o svou pleť dbali ještě více než dosud, abychom ji udrželi v té nejlepší kondici a zamezili předčasnému stárnutí. Jak tedy na to?

Více..

Citlivá pleť: jak o ni správně pečovat a jaké aktivní látky zvolit?
Citlivá pleť: jak o ni správně pečovat a jaké aktivní látky zvolit?

září 22, 2023 0 komentů

Existuje nespočet typů pleti, z nichž každý má své jedinečné potřeby a výzvy. Dnes se zaměříme na jednu z nejnáročnějších – citlivou pleť. Možná jste právě Vy jeden z těch, kteří denně zažívají nepohodlí jako pálení, svědění či zarudnutí pokožky z různých příčin. Nebo Vás trápí diagnóza jako ekzém, rosacea nebo kuperóza? Pokud jste se našli v těchto řádcích, tento příspěvek je určen právě Vám.

Více..

Testování produktů na citlivé pleti - recenze
Testování produktů na citlivé pleti - recenze

září 22, 2023 0 komentů

V rámci nedávné výzvy k testování našich produktů se zapojilo několik z Vás. Odkryli jste nám své příběhy a my Vám děkujeme za obrovskou důvěru, otevřenost a možnost být součástí Vaší denní rutiny.

Více..

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar