Doprava před Vánoci


Česká pošta

Pokud máte rádi věci organizované, plánujete s předstihem a nechcete platit za kurýra, Česká pošta je službou pro vás. Plánovat je však v případě České pošty nutné, negarantuje totiž přesnou dobu dodání.

Česká pošta předpokládá nápor kvůli zvětšenému objemu zásilek před Vánoci, proto pokud chcete zásilku dostat do 23.12 (pátek), doporučuji objednat do 15.12 (čtvrtek). Pošta běžně doručuje do 2-5 pracovních dní, v tomto období ale dochází ke zdržení.

Objednávky po 15.12.  samozřejmě pošleme, ale je zde riziko, že nedorazí do 24.12. Pokud zásilka nedojde do 5 - ti pracovních dnů, prosím napiš  na info@markscrub.com , pošleme Ti podací číslo zásilky a stav přepravy.

GLS - Kurýr

Pokud si tak jako já necháváš nákup dárečků na poslední chvilku, tak Ti doporučuji doručení objednávky službu GLS.

GLS doporučuje přijmout objednávku nejpozději do 20.12 (úterý) do 12 té hodiny polední, aby přišla do pátku 23.12. Kurýrní služba GLS je sice dražší, ale rychlejší a v tomto období i bezpečnější. Pošlou Ti sms a mail s informacemi o dni a čase dodání. V posledním týdnu před Vánoci od 19. 12 – 23.12 je třeba počítat s dodáním do 3 pracovních dnů od přijetí potvrzení o zaslání balíku (což je o jeden pracovní den více jako během celého roku).

Pokud cokoliv změníš v adrese doručení, je možné, že se posune i den dodání, záleží od stádia přepravy zásilky, proto si prosím překontroluj všechny údaje, které zadáš ve své objednávce.

Pokud Ti zásilka nepřišla do 2 pracovních dnů od přijetí potvrzení o odeslání Tvého balíčku, prosím napiš mně na info@markscrub.com, zjistím od kurýra stav Tvé objednávky.

Klidné Vánoce,

Tvůj MARK.


English   Deutsch   Slovensky   Magyar