Kdo je MARK?


FUNKČNÍ OD PŘÍRODY

Jsem MARK a přináším přírodní kosmetiku pod značkou MARK face and body. Vyrábím ji ručně, v malých, vždy čerstvých šaržích z kvalitních surovin přírodního, rostlinného a organického původu. Při vývoji produktů respektuji zásady Green beauty - principy zdravého a šetrného přístupu k pokožce. Každá složka má svůj osobitý význam a příznivý účinek na zdraví pokožky.

MARK YOUR SKIN

Moje motto je "Každá pokožka si zaslouží MARKa", protože chci, aby měl každý možnost postarat se o svoji pokožku zdravým a zábavným způsobem. Věřím, že krása je oslava jednotlivce, příjemný čas strávený seberozmazlováním, a proto jsou moje produkty k dispozici v různých vůních v kombinaci s přírodními esenciálními oleji.

SUROVINY BEZ KOMPROMISŮ

Svoje produkty ani ingredience netestuji na zvířatech. Nepoužívám žádné syntetické konzervanty, dráždivé pěnotvorné a čisticí surfaktanty, GMO ingredience, ftaláty, parabeny či syntetické parfemace. U přírodní kosmetiky je pro mě velmi důležitá transparentnost, proto na mém webu vždy najdete celé složení produktu i s popisem použitých surovin. Jsem hrdý na to, že je v mé kosmetice velký podíl ingrediencí v BIO kvalitě a ingrediencí s certifikací Ecocert.

ZÁKAZNÍK NAD ZLATO

Při výrobě svých produktů vždy myslím na zdraví mých zákazníků a dopad mých produktů na kvalitu života a životního prostředí. Chci, aby každý můj zákazník byl spokojený, proto poskytuji rychlý a kvalitní zákaznický servis. Uplatňuji osobní přístup k zákazníkovi, pomáham mu vybrat ten nejvhodnější produkt a rychle odpovídám na dotazy na sociálních sítích.


POUZE PŘÍRODNÍ A BEZPEČNÉ INGREDIENCE


Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar