MARK hľadá blogerov a spolupráce

Máš svůj blog, ve kterém se věnuješ kráse, zdraví anebo přírodní kosmetice? Bavilo by tě svým čtenářům představit a psát o MARKovi a jeho skvělých přírodních produktech? Ráda bys pro ně na svém blogu nebo sociálních sítích organizovala soutěže o MARKovy produkty? Super, přesně tebe MARK hledá! Jestliže spravuješ svůj blog déle než 6 měsíců a na svých veřejných profilech na sociálních sítích jako je Facebook a Instagram máš víc než 3000 followerů, ozvi se!
 
Jak na to?
Napiš MARKovi na info@markscrub.com email s předmětem “Blogerská spolupráce s MARKem” a napiš mu krátké shrnutí, proč bys chtěla s Markem spolupracovat a napsat blog o jeho produktech. Nezapomeň přiložit odkaz na svůj blog a na tvoje profily na sociálních sítích. :) MARK ti co nejdříve odepíše. :)
Posouzení přihlášky na spolupráci
Ověřování tvé přihlášky probíhá jednoduše. V úvahu bereme hlavně kvalitu blogu po obsahové stránce, kvalitu příspěvků na sociálních sítích, kvalitu a zpracování fotografií a celkovou úroveň blogu jako je důvěryhodnost profilů. 
Jak probíhá samotná spolupráce?
Jestliže všechno proběhne v pořádku a MARK se rozhodne pro spolupráci s tebou, bude ti zaslána poukázka v hodnotě na nákup produktů od značky MARK face and body na eshopu www.markscrub.cz. Následně můžeš všechny produkty testovat, fotit a prezentovat. Do měsíce od objednávky těchto produktů je potřebné zveřejnit článek/recenzi na svém blogu a dohodnuté příspěvky na sociální sítích. Po zveřejnění blogu je potřeba poslat nám na tento blog odkaz na info@markscrub.com. Nezapomeň na sociálních sítích označit oficiální profil značky MARK face and body a používat  #markyourskin
A co potom?
V případě, že blog a příspěvky na sociálních sítích budou kvalitní, můžeme ve spolupráci pokračovat a můžeme navázat i dlouhodobou spolupráci, kdy máš šanci získat další poukázky na nákup produktů od MARK face and body, případně i finanční odměnu.

Instagram: @scrub_mark

English   Deutsch   Slovensky   Magyar