Zbav se konečně akné!


Stop akné!

Ahoj,

už si mě vyzkoušela ?

Ano ?

Co na mě říkáš ? Já jsem věděl, že se ti zalíbím :)

Dnes ti prozradím co pro tebe dělám.

Jedním z mých nepřátel je akné. Některé z vás ste možná měly s akné zkušenost, jiné ji možná stále ještě máte. Co je vlastně akné a jak vzniká ?

Věděla si, že akné postihuje až 85% lidí ve věku 11 až 30 let ? A asi 3% lidí ve věku nad 30 let. Na akné se neumírá, ale nikoho něco takového nepotěší. Akné je zánětlivé onemocnění mazových žláz, které se nejčastěji projevuje na místech s největším počtem mazových žláz (na tváři, horní části hrudníku). Není vyloučen ani výskyt a postižení v oblasti ramen a celých zad. Pro akné jsou charakteristické uhry, červené vyrážky, cysty a taktéž nepříjemné hnisání. Než se akné zbavíte, potrvá to hodně času. Dávejte pozor na správnou léčbu, protože špatná léčba a zanedbání vám může zanechat nepříjemné vzpomínky ( jizvy ).

Důvodů vzniku akné může být více :

  • Genetická predispozice
  • Hormonální vlivy 
  • Baktérie
  • Zvýšená produkce mazu
  • Zánět
  • Špatné stravovací návyky

Při akné se doporučuje, aby strava byla vyvážená, lehce stravitelná, se sníženým obsahem tuků a cukrů. Nesmí se zapomínat ani na vitamíny, které se nacházejí v ovoci a zelenině a taktéž pravidelný pitný režim.

Používání peelingů při akné není zakázané,právě naopak. Já obsahuji mimo jiné i kokosový olej. Právě v kokosovém oleji se nachází kyselina laurová, která představuje jednu z antibakterialních a antivirových částí kokosového oleje. Tento olej taktéž v sobě obsahuje další příznivé látky, které tvoji pleť polaskají a to je kyselina kaprinová a vitamín E.

Vyzkoušej mě. Prosím, nečekej zázraky už po prvním použití. Tento proces si bude vyžadovat ne jedno vášnivé rande se mnou, ale naopak pravidelný vztah.

Těším se, jaké budeš mít potěšení z toho, že tvoje pleť je čímdálvíc krásnější a krásnější.

Tvůj MARK.English   Deutsch   Slovensky   Magyar